Presunúť na hlavný obsah

5 vecí, ktoré potrebuje každý muž vo vzťahu: Tušili ste, na čom im najviac záleží?

Partnerské vzťahy

Určité veci vo vzťahu potrebuje každý jeden chlap. Bez výnimky. O čo im naozaj ide a bez čoho nedokážu v dlhodobom zväzku fungovať?

My ženy máme jeden dar. Vždy vieme presne pomenovať, čo vo vzťahu chcem a čo od neho očakávame. Po čom však v skutočnosti túžia mužo po našom boku? Ste si isté, že to naozaj viete? 

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

1. Zostať pravým mužom

Tento bod je naozaj veľmi podstatný a s modernými feministickými názormi, že vlastne dokážeme všetko sami a bez chlapa, svojho drahého práve o toto pripravujeme. O jeho mužnosť a značne mu tým znižujeme ego. Muž musí mať pocit, že ho potrebujeme a niektoré veci bez neho nezvládneme. Obdivujte ho a poproste ho sem - tam o pomoc. A samozrejme, nikdy neštrite chválou a msírujte jeho ego. Uvidíte, ako bude rád. 

2. Mať čas pre seba

Priestor pre svoj osobný rozvoj, čas na koníčky a malý kúsok slobody je niečo, čo vo vzťahu potrebuje každý. Preto mu v tom nebráňte. Je to to najhoršie, čo môžete urobiť. 

3. Mať ženu s vlastným názorom

Hoci ste o tom možno netušili, každý jeden muž túži po žene, ktorá má svoj vlastný názor. Zdravé sebavedomie a intelekt pôsobí na mužov ako ozajstný magnet. A zvyšeuje to pre nich váš sexappeal.

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo 

4. Dostatok sexu

Tak toto je bod, ktorý netreba veľmi rozvádzať. Každý chlap potrebuje sex. Bez výnimky. Veľa sexu. A ak ho nenájde vo vzťahu s vami, bude ho hľadať inde. Na to nezabúdajte. 

5. Vzťah bez výčitiek

To čo mužov dokáže naozaj vytočiť do nepríčetnosti sú neustále výčitky, že niečo urobili zle. Skúste sa trošku ovládať a v tomto smere ubrať. Aj keď nerobí vždy veci presne podľa vašich predstáv, občas prižmúrte oči a zahryznite si do jazyka. Uvidíte, ako sa váš vzťah zlepší. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus