Presunúť na hlavný obsah

Priateľka ma opustila bez vysvetlenia, no niečo mi na tom nesedelo: Čo skrývala táto žena viacerých tvárí?

Sex a vzťahy

Teo si myslel, že sa práve zamiloval a v tom ho bez vysvetlenia jeho polovička opustila. Až po čase, keď sa trocha informoval, zistil, že mal v skutočnosti veľké šťastie. Jeho priateľka bola totiž ženou mnohých tvárí a ani jedna z nich nebola taká, ako prezentovala jemu.

Na osud neveril, ale chopil sa šance 

Teo stretol Klaudiu celkom náhodne v jednej reštaurácii, kde chodil obedovať spolu s kolegami. Potom do seba narazili, slovo dalo slovo a prebehla iskra. Z jeho strany určite. Potom sa dokonca objavila celkom nečakane na jednom podujatí, kde prednášal. „To som si už pomyslel, že v tom bude asi ten osud, aj keď na takéto veci som nikdy neveril. Tak som Klaudiu oslovil a povedal jej, že tieto náhodné stretnutia treba už jednoducho zapiť. Viete, ako sa hovorí, keď stále na niekoho narážate... Ešte raz a ideme spolu na drink... tak mi to padlo vhod a chopil som sa šance,“ hovorí na úvod náš známy Teodor, ktorý vtedy ešte ani zďaleka nevedel, koho si ide pripustiť k telu. 

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som pochopila, prečo ma manžel opustil: Mohla za to táto jedna príhoda, v ktorej som sa vyznamenala

Zdala sa byť tou správnou ženou, no bez vysvetlenia odišla 

Teodor sa s Klaudiou stretával niekoľko týždňov a začali spolu aj oficiálne chodiť. Keďže v podstate predtým žiadny dlhší ani hlbší vzťah nemal, chcel už konečne niečo viac. Do Klaudie sa postupne zamiloval. „Bola milá, vďačná, vždy dobre naladená a v posteli nám to tiež skvele fungovalo. Mal som pocit, že aj cieľavedomá, dokonca mi rozprávala príbeh o tom, ako pomáha finančne na diaľku aj mame aj mladšej sestre doštudovať, keďže otca už nemali. Pokladal som ju za slušného a skromného človeka. Keď som už plánoval, že sa vyslovím a poviem jej tie čarovné slovíčka, ktoré tak rada počuje každá žena, viac som ju nenašiel,“ pokračuje náš známy, ktorý si nevedel vysvetliť to, že si pobrala z bytu všetky veci, aj tie, ktoré jej daroval, všetky šperky a šatstvo aj topánky. Nezdvíhala telefón, jednoducho akoby sa pod ňou zľahla zem. 

Čítajte tiež: Opustila som dlhoročného partnera kvôli inému mužovi: Týmto mi totálne pomotal hlavu

Od jej matky a sestry sa dozvedel skutočnú pravdu

Začal samozrejme po nej pátrať, najskôr sa bál, či sa jej niečo nestalo, potom mu napadlo, že by mohlo ísť o jej rodinu, možno sú v núdzi. „Mal som ich adresu, pri nejakej príležitosti mi Klaudia prezradila odkiaľ pochádza a s pár kontaktmi nebolo ťažké nájsť jej mamu. Tak som sa tam vybral a ostal som v nemom úžase. Klaudia evidentne pochádzala z veľmi skromných pomerov, to by mi vôbec neprekážalo. To, čo mi prekážalo bolo, aké veci mi o nej prezradila vlastná matka a sestra,“ objasňuje Teo. 

Bola to žena mnohých tvárí a ani jedna sa mu nepáčila 

Z rozprávania jej matky a sestry vyplynulo, že ich Klaudia už dávno nekontaktovala. Vraj o nej nepočuli už roky a dokonca sú radi, že je to tak. Bola vraj problémová už od dieťaťa. Na základnej škole sa zaplietla s učiteľom, na strednej pila. Neskôr zo školy odišla a začala to ťahať vraj s nejakým starcom, ktorý jej doprial luxus. Vraj ju mama na kolenách prosila, aby sa zmenila, no ona mala vždy jednu a tú istú odpoveď. Ona chudobnou myšou nebude a odmieta sa uspokojiť s málom. „Jej matka sa mi ešte ospravedlnila, že ma takto využila, ale vraj som nebol jediný a určite nie posledný. Vraj, ak ma opustila bez vysvetlenia, tak len preto, že už mala vo vyhliadke niekoho, pri kom jej bude materiálne lepšie,“ pokračuje. 

Neprehliadnite: Skutočnú lásku som vymenila za peniaze: Opustila som muža, ktorého som milovala, kvôli túžbe po luxuse

Hoci bol Teodor z týchto správ skutočne šokovaný a sklamaný, po tom, čo si to nechal prejsť hlavou, zistil, že sa v skutočnosti pre neho stalo len dobre, keď ho Klaudia opustila. Nakoniec pochopil, že to bola žena plná tvárí a ani jedna pritom nebola jej skutočná

- Najčítanejšie -