Presunúť na hlavný obsah

Láska cez internet skutočne existuje a nielen vo filme: Zažila som ju na vlastnej koži a do mesiaca sme boli svoji

Sex a vzťahy

Áno, Láska cez internet nie je len námet filmu, ale u niekoho aj realita. Jana ju zažila na vlastnej koži a stretla tak svojho osudového muža.

Začalo to veľmi nevinne a netradične

Jana bola známa tým, že nestále stretával len nesprávnych mužov. Buď ju chceli využiť, pohrať sa s ňou, alebo si na jej účet zvyšovali ego. Bola totiž veľmi milá, obetavá až príliš empatická a snažila sa vždy riešiť problémy iných skôr ako tie vlastné. Dokonalé spojenie pre chlapov, ktorí si potrebujú niečo dokázať. Po 4 stroskotaných vzťahoch si zaradila akúsi pomyselnú STOP - ku a prestala randiť. Ani ak ju niekto pozval v bare na drink, neprijala to. Teda až do istého momentu. 

Prečítajte si: Manželka ma podvádzala priamo pred mojimi očami: Jej milenec sa vydával za niekoho iného a ja som im naletel

Na internete si začala písať s Romanom. Netušila o koho ide a ani to, či je to jeho pravý profil alebo sa na niekoho hrá. Všetci totiž online svet veľmi dobre poznáme a vieme, že virtuálna rovina veľa znesie. Zoznámili sa na jednom fóre, nakoľko obaja patrili medzi vášnivých zberateľov veteránov. ”Áno, väčšina ľudí si myslí, že takýto koníček sa spája s mužmi. No mňa k láske k nim viedol otec, starý otec a traja bratia. V podstate som vyrastala vo veľmi testosterónovom svete, keďže moja mama zomrela krátko potom ako som sa narodila. A to už som mala troch súrodencov. Autá som milovala. Ani ako malé dievčatko som sa nehrávala s bábikami. Chcela som všetko, čo mali naši chalani a v podstate mi to aj zostalo,” hovorí Jana. 

Bolo to bláznivé, nespútané, no plné lásky

Veľa si písali o autách, riešili aktuálnu výstavu, kam sa obaja chystali so svojimi ”tátošmi”. "Bola som z neho očarená. Vyzeral veľmi rozumný, skromný a celkom pri zemi. V podstate presný opak mňa a to mi mimoriadne imponovalo. Stretli sme sa až presne o tri týždne na tej výstave. Nič som od toho neočakávala, vlastne sme sa ani nejako na pevno nedohodli. Všetko som nechávala na osud a náhodu. A nakoniec to bolo osudové stretnutie.”

Prvý si všimol Roman Janu. Privítal ju kytičkou konvaliniek a to ju asi najviac dostalo. Žiadne okázalé gestá, ale originalita.

Neprehliadnite: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

”Už v tom momente som vedela, že toto je ON. A mala som pocit, že to cíti rovnako. Nezašiel do kvetinárstva, ale namáhal sa, aby ma nejako prekvapil. To sa v dnešnej dobe naozaj cení.” Jana a Roman spolu randili presne dva týždne a po mesiaci si povedali ÁNO. Po štyroch týždňoch, čítate správne. ”Nedokážem to vysvetliť. Bolo to spontánne, nespútané, bláznivé, no plné lásky. A viem, že išlo o najlepšie rozhodnutie môjho života.”

Vzali by ste si niekoho, koho poznáte necelý mesiac?

spolu hlasovalo 333 ľudí

Áno
65
Nie
268

- Najčítanejšie -