Presunúť na hlavný obsah

Priateľkin manžel bol muž, o akom som vždy snívala: Chcela som ho zviesť, no po tomto som si uvedomila, že robím chybu

Partnerské vzťahy

Kamarátky sa nie často stanú rivalkami. Keď k tomu však dôjde, môže to dopadnúť všelijako.

Martina a Miša boli vždy najlepšie kamarátky, občas však aj ony narazili na problém. Väčšinou však išlo o mužov. Jedna druhej sa celý život sťažovali na problém s nájdením toho pravého. Po rokoch sa to však ako prvej podarilo Miši. Ani to však neprebehlo tak celkom bezproblémovo.

Vysnívaný muž

„Jej priateľ, teraz už manžel Tadeáš, bol totiž pre mňa stelesnením dokonalého muža. Verný, ohľaduplný a s dávkou empatie. Presne si pamätám večer, keď sa doňho zahľadela. Boli sme spolu na večierku a on bol známy nášho spoločného kamaráta. Hneď som vedela, že ho chcem, avšak on mal oči len pre Mišu, ja som bola len jej neviditeľná kamarátka. Odvtedy som sa celé tri roky ich spoločného chodenia snažila správať normálne a bojovať so svojou žiarlivosťou a skrytou túžbou.“ priznáva sa zahanbene Martina.

Inšpirujte sa: Po 15 rokoch manželstva som bola ochotná mužovi odpustiť opakované nevery: Prezradím vám, prečo

Po svadbe sa však veci ešte zhoršili. Akokoľvek sa snažila prekonať svoje nutkanie túžiť po zadanom mužovi, príchuť zakázaného ovocia bola silnejšia ako čokoľvek iné, a tak som sa pri každej voľnej príležitosti snažila votrieť do jeho priazne. „Môj flirt občas prekračoval hranicu únosnosti, zakaždým som sa však k nemu znížila až vtedy, keď Miša nebola nablízku. Raz na oslave narodenín nášho spoločného priateľa musela Miša skôr odísť, Tadeášovi však kázala ostať. Vraj nech sa zabaví a nech na mňa dáva pozor.  Keby len vedela, že si mal dať pozor skôr on. Teraz sa pri tej predstave hanbím, vtedy mi to bolo jedno. Chodila som mu za zadkom celý večer, nespustila som z neho oči a vždy, keď sa dalo, priniesla som mu ďalší pohár. Po čase sme ostali sami a ja som ho rafinovane vyviedla von na čerstvý vzduch. Po asi hodinovom rozhovore sme sa k sebe dostávali stále bližšie, cítila som na krku jeho dych a vedela som, že už nechýba veľa, aby bol môj. V tom mu však zazvonil mobil.“

Mohlo by vás zaujímať: Na život sme mali obaja rozdielne predstavy: Zistili sme to až po 10 rokoch a práve na tomto náš vzťah stroskotal

Len sa zaujímala

"Volala Miša. Chcela len vedieť, či sa baví, či je všetko v poriadku, a či sa mám ako dostať domov. Ja som niekde vonku balila jej manžela a v hlave som mala predstavu vášnivého sexu, zatiaľ čo moja priateľka chcela len vedieť, či sa mi niečo cestou domov nestane. V tom momente akoby ma niečo prebudilo zo sna. Uvedomila som si, čo robím, kde stojím a načo som sa práve chystala. Ako ma niekto buchol po hlave. Pozerala som sa na samú seba a bola som znechutená. Rýchlo som pozbierala kabelku a topánky, povedala som Tadeášovi, že musím ísť a nech sa o mňa s Mišou neboja. Odvtedy už prešli tri týždne a ja som sa ešte stále neodvážila zavolať ani jednému z nich. Moja hanba bola väčšia než strach zo straty priateľstva. Zvláštne, ako hlúpo sa občas dokážeme správať ovládaní túžbou. Zahodíme zdravý rozum aj vzťahy, na ktorých nám záležalo.“ priznáva Martina.