Presunúť na hlavný obsah

Roky som žila s tyranom: Zatvárala som pred tým oči, až kým sa nestalo jedného dňa toto

Feminity

Eva roky žila s mužom, o ktorom bola presvedčená, že je láskou jej života. A to aj napriek tomu, že ju psychicky týral. No ona sama pred touto skutočnosťou zatvárala oči.

Eva sa vydávala veľmi mladá. Mala čerstvých osemnásť a v dnešnej dobe je naozaj už vzácnosťou, vstúpiť do zväzku manželského práve v takomto veku. No Eve sa na tom nezdalo nič zvláštne. Hoci ju paradoxne dokonca rodičia presviedčali, že má na svadbu ešte čas, ona o tom nechcela ani počuť. Jano bol od nej o 8 rokov starší a dával jej všetko o čom kedy snívala. Zahŕňal ju pozornosťou, láskou, kupoval jej neustále nejaké darčeky. To všetko sa Eve veľmi páčilo. Obdivovala ho a vzhliadala k nemu. 

Neprehliadnite: Žila som vo vzťahu s náročným chlapom: Jeho posledná požiadavka na mňa bola však príliš!

Jeho majetnícke sklony od začiatku prehliadala

Avšak po určitej dobe začal mať Jano majetnícke sklony. Zakazoval Eve chodiť von s kamarátkami, hovoril jej do toho, čo si môže a nemôže obliekať, kontroloval ju po ceste z práce a do práce, jednoducho mu musela hlásiť každý jeden svoj krok. Ani to sa ale Eve nezdalo zvláštne. Raz ju jej najlepšia kamarátka Lenka upozornila, že takéto správanie naozaj nie je úplne s kostolným poriadkom. Jediné, čo to však spôsobilo bolo, že sa s ňou Eva prestala stretávať. Jana totiž považovala za absolútne dokonalého a nevidela to, čo mala rovno pred očami. Trvalo jej7 rokov, kým zistila, že ostatní majú pravdu.

Toto naozaj nečakala

Bol sychravý, jesenný večer a Eva potrebovala zostať dlhšie v práci kvôli problémom, ktoré v ich firme nečakane nastali. A keďže skončili pred polnocou, kolega sa jej ponúkol, že ju odvezie domov, aby nemusela chodiť taxíkom. Eva na tom nevidela nič zlé a súhlasila. To čo nasledovalo, by ju ani vo sne nenapadlo. Jano ju celý večer čakal pred firmou a sledoval, s kým vyjde. Potom, ako Evu kolega vysadil pred domom, vybehol z auta a urobil svojej manželke scénu ako z toho najhoršieho filmu. Eva nechápala, o čo mu ide. Bola zhrozená. Až spätne si začala uvedomovať, že takýto je Jano už roky. Roky, žila s mužom, ktorý ju psychicky týral a vôbec si to neuvedomovala. Prišla o všetky kamarátky, prestala sa stretávať s rodinou a dnes už len dúfa, že sa jej podarí opäť naštartovať nový život…

Mohlo by vás zaujímať: Vlastnosť muža, ktorá sa prejavila naplno až v manželstve: Kvôli tomuto sa nám neskôr rozišli cesty

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe