Presunúť na hlavný obsah

Týmto 3 znameniam sa na sklonku tohto a nového roka pošťastí: Koho čaká povýšenie a kto sa vydá do sveta?

Partnerské vzťahy

Koniec tohto roka a začiatok nového bude k určitým znameniam mimoriadne štedrý. Čo myslíte, týka sa to aj vás a vašich najbližších? Zistite to spolu s nami.

Tri znamenia zverokruhu, čaká na konci tohto roka a začiatkom nového, mimoriadne úspešné obdobie. Hviezdy im skutočne budú mimoriadne priať. Pozrite sa spolu s nami, či sa to týka aj vás a ak áno, na čo sa môžete tešiť.

Prečítajte si: Pánska jazda pred svadbou sa mi stala osudnou: Keby som tušila toto, nikdy by som na ňu svojho muža nepustila

Lev 

Ak ste sa narodili v znamení Leva, naozaj vás čaká veľmi úspešný koniec tohto roka a začiatok nového. Bude sa vám dariť rovnako v pracovnej oblasti, ale aj v súkromnom živote. Čaká vás zvýšenie platu, povýšenie a ak patríte medzi ľudí, ktorí sú v dlhodobom vzťahu, je jasné, že ho posuniete o level vyššie. Môže ísť o spoločné bývanie, zásnuby, či rovno svadbu. Jedno je však viac ako isté. Rok 2020, vám od začiatku bude priať a bude k vám mimoriadne štedrý. Tak si to užívajte. 

Panna

Pokiaľ ste sa narodili v znamení Panny, zažijete v tomto období nové dobrodružstvá a budete si užívať život naozaj naplno. Všetkého, čoho sa chytíte, sa podarí. Toto obdobie bude plné lásky, výletov a cestovania. To bude pre vás kľúčové. Zistíte, že práve objavovanie nových krajín, kultúr a mentalít, je niečo, v čom ste sa našli. Je veľmi pravdepodobné, že sa začnete venovať nejakej kreatívnej činnosti ako je napríklad fotografovanie, skutočne naplno. Len smelo do toho, toto ste vy a vaše doteraz potláčané ja. 

Strelec

Toto obdobie bude pre vás mimoriadne prínosné. Poučíte sa totiž z minulosti. Pokiaľ ste prežili náročný rozchod, teraz pochopíte, koho vo svojom živote naozaj nepotrebujete a prečo. Zistíte ako náročné životné skúšky môžete v živote prekonať a zároveň objavíte svoju silnú vnútornú stránku. Ideálne je, ak sa zameriate na svoje vnútorné blaho, práve to vám prinesie ovocie vo všetkých smeroch.

Neprehliadnite: Muži v tomto znamení sú najlepší milenci: Priťahujú ich ženy, ktoré nečakajú len na mužskú iniciatívu

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 539 ľudí

Lev
172
Panna
147
Strelec
220

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus