Presunúť na hlavný obsah

Akou ste mamou podľa horoskopu? Vodnárky patria medzi benevolentnejšie, Levice majú jasne stanovené pravidlá

Zábava

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, ako mamou ste? Ak nie, pozrite sa spolu s nami, čo o vás prezradili hviezdy. Patríte skôr do kategórie kamarátskeho alebo autoritatívneho rodiča?

Ženy narodené v znamení Býka, Blížencov, Barana a Panny

Ich mimoriadne silnými stránkami sú sebavedomie, sila, úprimnosť, dobrosrdečnosť a láskavosť. Naopak slabiny majú vrámci tolerantnosti. Tá je totiž vo veľmi vysokej miere, čo nie je vždy na osoh. Týmto ženám nechýba množstvo energie, deti v nich majú skvelú kamarátku, ochrankyňu a zástankyňu. Vďaka týmto mamám sa ich deti nikdy nenudia. Radi a veľa cestujú a preto ich ratolesti nemajú núdzu o skvelé zážitky. 

Prečítajte si: Pánska jazda pred svadbou sa mi stala osudnou: Keby som tušila toto, nikdy by som na ňu svojho muža nepustila

Ženy narodené v znamení Strelca, Vodnára Škorpióna a Leva

Sú optimistické, celkom slobodomyseľné, nechýba im zmysel pre dobrdružstvo a radia sa do kategórie mimoriadne tolerantných mám. Svojim deťom doprajú miestami až príliš veľa slobody, s ktorou práve tí najmenší, nedokážu vždy úplne pracovať. Dobrou náladou a humorom si však získajú úplne každého. Milujú históriu, dejiny a svojim deťom sa snažia ukázať aj klenoty z minulosti. Veľmi im záleží na tom, aby ich ratolesti boli v každom ohľade spokojné, no mnohokrát pri tom zabúdajá na seba. 

Neprehliadnite: Muži v tomto znamení sú najlepší milenci: Priťahujú ich ženy, ktoré nečakajú len na mužskú iniciatívu

Ženy narodené v znamení Rýb, Váh, Panny a Kozorožca

Tieto mamy majú jasne a presne stanovené pravidlá. Držia sa jednoducho toho, že dieťa musí mať hranice. Práve tie pre drobcov, podľa nich znamenajú pocit bezpečia. Pre daný aspekt, im ich od útleho detstva dávajú úplne vo všetkom. Svojej rodine poskytujú stabilný a pevný základ, na ktorom si nechávajú veľmi záležať. Snažia sa u detí podporovať ich kreativitu, prirodzený talent, no zároveň im záleží aj na tom, aby sa rozvíjali v každej oblasti. Preto zväčša majú na svojich potomkov príliš veľké nároky. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus