Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v tomto znamení stretnú v decembri svoju životnú lásku: Týka sa to aj vás?

Zábava

Tie šťastnejšie z nás už koncom tohto roka stretnú svoju životnú lásku. Čo myslíte, patríte do tejto kategórie aj vy? Ak ste sa narodili v tomto znamení, rozhodne!

Láska a vzťahy zohrávajú v našich životoch kľúčovú úlohu. Rok 2019 bol čo sa týka vzťahov a emócií veľmi plodným. A to doslova. Tí, čo boli v nefungujúcich zväzkoch z nich odišli, single jedinci našli svoju spriaznenú dušu a dlhodobé vzťahy sa končili posunom o krok vpred v niektorých oblastiach. No a záver roka, bude práve v oblasti lásky, mimoriadne priať jednému znameniu. Teda jeho nežnejšej polovici. Konkrétne ženám narodeným v ňom. A my veľmi dobre vieme, koho hviezdy potešia. 

Prečítajte si: Začala som si s chlapom, ktorý bol tesne po rozvode: Takto som zistila, že som len záplatou, neurobte rovnakú chybu

Blíženec 

Aj napriek tomu, že ich veľkou doménou je mnohokrát flirt, práve v predvianočnom období akosi ”zmäknú”. Radi sa totiž zamilovávajú, preferujú obdobie prvého okúzlenia, kedy k nim nový partner doslova vzhliada. To je pre ženy narodené v znamení Blíženca veľmi podstatné. Osoba, ktorú však stretnú teraz bude pre ne znamenať aj niečo viac. Dokonca po prvotnom vzplanutí, ktoré bude veľmi rýchle, sa môže ich rodina rozrásť. 

Neprehliadnite: Tieto znamenia budú mať v decembri šťastie v milostnom živote: Týka sa to aj vás?

Najdôležitejší je pre tieto dámy človek, ktorý je schopný lásku prijímať aj naplno rozdávať. Majú však sklon idealizovať si svoju polovičku. Hľadajú niekoho, s kým budú zdieľať život a záujmyAk sa skutočne zamilujú, sú zväčša verné. Navyše, v roku 2020 ich čaká životná zmena, veľký posun, ktorý ovplyvní ich budúci život.

Myslíte si, že každý má na svete svoju spriaznenú dušu?

spolu hlasovalo 415 ľudí

Áno
331
Nie
84

- Najčítanejšie -