Presunúť na hlavný obsah

Tieto 4 znamenia patria medzi najinteligentnejšie: Narodili ste sa v jednom z nich?

Partnerské vzťahy

Ľudia narodení v týchto štyroch znameniach patria medzi mimoriadne úspešných a sú známi vysokým inteligenčným quocientom. Čo myslíte, patríte medzi nich aj vy?

Títo ľudia patria medzi mimoriadne inteligentných, múdrych a navyše sa zdá, že sa narodili pod šťastnou hviezdou. Všetkého, čoho sa totiž dotknú, sa im aj podarí. Sú veľmi ambiciózni, cieľavedomí a vždy idú za svojim. Slovíčko ”NIE”, alebo ”NEDÁ SA”, pre nich nič neznamená. Tušíte už o koho ide? 

Prečítajte si: Pánska jazda pred svadbou sa mi stala osudnou: Keby som tušila toto, nikdy by som na ňu svojho muža nepustila

Vodnár

Vodnári patria medzi ľudí, ktorí majú mimoriadne  veľký inteligenčný potenciál. Sú vynaliezaví, vždy dokážu nájsť riešenie akéhokoľvek problému, nechýba im trpezlivosť, odhodlanie a oduševnenie. Hoci najradšej pracujú samostantne a vtedy podávajú najvyššie výkony, dokážu to aj v tíme. Väčšinou sa nachádzajú vo vedúcich pozíciách, ktoré k nim akosi prirodzene patria.

Blíženci

Títo ľudia patria medzi tých, čo neustále napredujú, zbierajú nové skúsenosti a poznatky. Pod ich rukami vznikajú vždy skvelé projekty, preto sú v práci mimoriadne úspešní. Majú veľmi široký obzor, rýchlo sa učia nové veci. Ich sila spočíva aj v tom, že si veľmi dobre uveodmujú aj svoje slabé stránky a presne vedia ako a kedy s nimi pracovať.

Neprehliadnite: Muži v tomto znamení sú najlepší milenci: Priťahujú ich ženy, ktoré nečakajú len na mužskú iniciatívu

Strelec

Strelci majú jeden veľmi veľký dar. Patria medzi najintuitívnejšie znamenie, všetko robia tak ako cítia a aj vďaka tomu sa im v živote mimoriadne darí. Hoci sa prioritne riadia srdcom, v práci takmer vždy dajú na rozum. Radi a veľa riskujú, no v tom prípade si každý svoj krok dobre premyslia. Vždy veria tomu, že všetko do čoho sa pustia, musí vyjsť. No a patria medzi znamenia s najvyššou emocionálnou inteligenciou. Inými slovami, vedia sa výborne orientovať v prežívaní a pocitoch iných ľudí. 

Škorpión

Ich dominantnou črtou je perfekcionizmus. Sú kritickí a majú na seba veľmi vysoké nároky. Uvedomujú si však svoju múdrosť a nosia v sebe potenciál, ktorý využívajú s opatrnosťou. Presne vedia, kedy majú čo urobiť a povedať. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus