Presunúť na hlavný obsah

Môj exmanžel sa oženil s mojou najlepšou kamarátkou: Aké je to, ak stratíte dvoch blízkych ľudí naraz?

Partnerské vzťahy

To, čo sa stalo Amélii, by nechcela zažiť žiadna žena. Jej ex, sa dva mesiace po rozvode, oženil s jej najlepšou kamoškou. A aby toho nebolo málo, až do ich svadby, o ich vzťahu nemala Amélia ani len tušenie.

Obaja sme vedeli, že naše manželstvo je odsúdené na zánik

Amélia mala so svojim mužom vždy veľmi pekný vzťah. Boli svoji štyri roky, no nikdy nemali deti. Nie, že by nechceli, jednoducho to nejako neišlo. Hoci po nich obaja veľmi túžili, nedokázali sa zhodnúť v tom, ako sa k nim dopracovať. Amélia odmietala adopciu, Ivan umelé oplodnenie. Napokon sa dohodli, že šťastní môžu byť predsa aj vo dvojici a usúdili, že nebudú tak tlačiť vrámci tejto otázky. A kto vie, možno sa im časom ”zadarí”. Roky utekali, no vytúženého dieťatka sa nedočkali.

Prečítajte si: Pánska jazda pred svadbou sa mi stala osudnou: Keby som tušila toto, nikdy by som na ňu svojho muža nepustila

Vzťah medzi nimi chladol a napokon sa veľmi spontánne dohodli, že rozvod je pre nich jediné riešenie. Vedeli, že bábatko spolu mať nebudú a no s niekým iným by im to mohlo vyjsť. ”Sama som bola veľmi prekvapená, s skou ľahkosťou sme to obaja brali. Úplne rozumne sme sa dohodli na tom, že zostaneme priateľmi. Ani jeden z nás v podstate za náš rozvod nemohol. No to, čo som sa dozvedela tesne po ňom, ma úplne odrovnalo,” hovorí Amélia. 

Bolí to dodnes...

Presne dva mesiace od rozvodu, stretla Ivana s jej najlepšou kamarátkou v meste. Poviete si, na tom nič nie je, veď sa aj počas ich manželstav pravidelne stretávali. No tentokrát to bolo iné. ”Išli ruka v ruke, objímali sa a letmo bozkávali. Navyše som si na Alene všimla malé vykúkajúce bruško. Áno, bola tehotná. Áno, s Ivanom. Keď ma uvideli, zostali rovnako v šoku ako ja. Ani jeden z nich nevedel ako reagovať. A to čo som odhalila nebolo ani zďaleka všetko…”

Neprehliadnite: Muži v tomto znamení sú najlepší milenci: Priťahujú ich ženy, ktoré nečakajú len na mužskú iniciatívu

”Alena sa mi hneď začala ospravedlňovať, no ako ma chytila za ruku, všimla om si, že jej prst zdobí obrúčka. Nechápavo som na oboch hľadela a vtedy začal Ivan hovoriť. Vraj ho te veľmi mrzí, no náklonnosť jeden k druhému cítili už dlhšie a jednoducho, keď náš vzťah troskotal, dali za dokopy. Ešte počas nášho manželstva. Ona otehotnela a dva mesiace po našom rozvode sa vzali. Boli svoji tri dni. Prirodzene na svadbu na nevolali a ani jeden nevedel ako mi to oznámiť. Nenabrali na to odvahu. Úprimne, cítila som sa oklamaná, podvedená, sklamaná. Nie z toho, že sú spolu, ale preto, že som stratila dvoch ľudí, ktorých som mala úprimne rada… A to z minúty na minútu…”

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe