Presunúť na hlavný obsah

Sex na jednu noc sa stal pre moje manželstvo osudovým: Nerozviedli sme sa, ale posunulo nás to niekam ďalej

Partnerské vzťahy

Aj napriek tomu, že som sa v manželstve cítila šťastná, skúsila som sex na jednu noc. A náš vzťah to naozaj značne poznačilo.

Mala všetko, no túžila mať viac...

Darina svojho muža ľúbila. Takou tou láskou, ktorá je skutočne bezhraničná. Už ako teenegerka po ňom ”pokukovala”, takže keď sa o 15 rokov na to dali dokopy, v podstate sa vydala za svojho rozprávkového princa. Leo bol od nej o 10 rokov starší, no odjakživa si boli mimoriadne blízki. Mnohí hovorili, že oni dvaja sú také spriaznené duše. Obaja boli dobrodružnej povahy a keďže sa zhodli v tom, že ani jeden z nich deti nechce, rozhodli sa cestovať. Každý mesiac boli niekde. Mohli si to dovoliť. Leo mal zabehnutú firmu, ktorú dokázal prakticky riadiť na diaľku a Darina pracovala u neho.

”Žila som život presne podľa svojich predstáv. Mohli sme si užívať, dovoliť si všetko, po čom sme túžili a navyše sme sa ľúbili. Táto idylka medzi nami trvala presne päť rokov a potom prišla kríza. Odrazu som sa cítila tak, ako keby mi niečo chýbalo. Nie, svoj názor na materstvo som nezmenila, no odrazu mi to pripadalo, že medzi nami vyprcháva vášeň. A mala som pocit, že Leo to cíti rovnako. Len sa to tak ako ja, neodvážil povedať nahlas.”

Neprehliadnite: Na radu manželovej sekretárky sme išli do tohto rezortu na dovolenku: Jedna zo žien si dala dolu vrchný diel a potom...

Náš vzťah to poznačilo, no nie negatívne

Darina milovala mužov a muži milovali ju. Bola presne typ ženy, ktorý keď sa objavil vo dverách, všetky pohľady patrili jej. A dobre si to uvedomovala. Jeden večer, keď bola s kamarátkami vonku, stretla Dáriusa. Chlapa, ktorého dobre poznala z videnia. Býval totiž o dve ulice ďalej a tak sa každé ráno stretávali. Vtedy to bolo len o pozdravoch, no teraz sa dali aj do reči.

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

”Strávili sme spolu celú noc. Áno, čítate správne. Začalo to pohárikom a skončilo sexom u neho doma. Netuším ako sa to tak zvrtlo. Nikdy som totiž nič také neurobila a situáciám, pri ktorých by to mohlo vzniknúť, som sa značne vyhýbala. No toto bolo niečím iné. Tá noc bola mimoriadne vášnivá a plná iskrenia. Bol to jeden z najlepších sexov môjho života. Ráno som sa síce vrátila domov s tým, že sa nič nestalo, no ešte v ten večer som manželovi povedala pravdu. Nedokázala som mať pred ním tajnosti. A môj muž zareagoval úplne inak ako by ktokoľvek čakal. Nekričal, nevyhrážal sa, nechcel sa pomstiť. Začal ma bozkávať, hladkať a milovali sme sa tak vášnivo ako nikdy predtým. Napokon mi povedal, že o tom už nikdy nechce počuť. Nech na to zabudneme a pracujeme na tom, čo je medzi nami. V tom momente som zistila, že mám toho najlepšieho chlapa, akého som si dokázala vysnívať. Len ma mrzí, že som mu ublížila. Aj keď to nikdy nepovedal nahlas...”

Dokázali by ste odpustiť neveru, ak by išlo len o sex?

spolu hlasovalo 327 ľudí

Áno
90
Nie
237

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe