Presunúť na hlavný obsah

Bola som zasnúbená, no môj muž spával s inou kolegyňou: Bol to výsmech, ale neskôr sa to všetko otočilo v môj prospech

Sex a vzťahy

Paule sa pripomenula minulosť v pozitívnom aj negatívnom zmysle slova. Konkrétne dvaja muži, z toho jedného poznala až príliš dobre a toho druhého nikdy nestretla. No nakoniec sa dozvedela, kto to je a prečo ju po čase opäť vyhľadal.

Na začiatku som prešla bolestným rozchodom

Naša známa Paula si asi pred vyše rokom a pol prešla veľmi bolestným rozchodom. Bola do svojho dnes už bývalého partnera veľmi zaľúbená a bola presvedčená, že aj on do nej. Keď sa zasnúbili a začali plánovať aj svadbu, bolo to jej najšťastnejšie obdobie, s ktorým sa samozrejme rada pochválila naj pred kolegami v práci. „Ako taká hlupaňa som sa chcela pochváliť aj svojím krásnym zásnubným prsteňom a tak som ho rada vystavovala na obdiv. To som však ešte netušila, že jedna kolegyňa sa mi smeje za chrbtom, pretože s mojím nastávajúcim spávala už dlhšiu dobu,“ priznáva na úvod Paula, ktorej nakoniec ostali len oči pre plač. 

Mohlo by vás zaujímať: Stretla som muža svojich snov: Po roku randenia som však zistila niečo, čo by nechcela odhaliť žiadna žena

Na mužov som bola nahnevaná

No ešte počas jej šťastného obdobia jej párkrát prišli kvety od neznámeho, tajného ctiteľa, priamo do práce. Vtedy si myslela, že je to jej snúbenec a že sa len hrá na tajomného, že ju chcel prekvapiť. Neskôr pochopila, že to tak nie je. „No kvety viackrát neprišli, ja som bola zronená, ponížená a nahnevaná na celý svet aj všetkých mužov. Takže som to viac neriešila a nejaký tajný ctiteľ mi bol ukradnutý,“ objasňuje  ďalej. 

Prihovoril sa mi a mala som pocit, že ho poznám 

Prešiel skoro rok a pol, Paula pracovala stále v tej istej firme, pretože aj napriek okolnostiam svoju prácu zbožňovala a bola v nej dobrá. Nedávno sa konala firemná akcia, na ktorej sa jej prihovoril jeden neznámy a na prvý pohľad atraktívny muž. „Volal sa Richard a mala som pocit, že ho odniekiaľ poznám, len som si nevedela spomenúť. Keď som sa ho spýtala, len sa tajomne usmieval a všimla som si, že sa mi pozerá na ruky. Akoby tam niečo hľadal. Viac sme sa nerozprávali, ale prisahám, že viackrát som ho pristihla, ako sa pozerá mojím smerom. Mala som z neho zimomriavky, ale v pozitívnom slova zmysle,“ rozpráva nám Paula, ktorá hneď na druhý deň dostala nečakanú zásielku kvetov, bielych ruží, a hneď sa jej vynorila spomienka na neznámeho ctiteľa spred roka a pol, v čase, keď ju podviedol snúbenec. V jednej chvíli sa jej vynorila minulosť, na ktorú chcela zabudnúť spolu s okamžikom, ktorý bol jediným príjemným v tom bolestnom období. 

Čítajte tiež: Muži z minulosti: Hoci už dávno nie sú súčasťou nášho života, takto ho dokážu ovplyvňovať

S kvetmi som dostala aj pozvanie na večeru 

„Neviem, prečo, ale od začiatku som mala pocit, že tie kvety mi poslal práve Richard, muž, ktorého som stretla len večer predtým a možno oveľa skôr, ale nevedela som si spomenúť, odkiaľ mi je povedomý... Netrvalo však dlho a k ďalšej zásielke kvetov som dostala aj pozvanie na večeru. Veľmi zdvorilé a opäť tajomné, ale niečo mi našepkávalo, aby som išla,“ pokračuje Paula ďalej. Na večeru sa vybrala a skutočne ju tam pri stole čakal Richard s úsmevom na tvári a ďalšími kvetmi. Nakoniec sa po spoločnej večeri, kedy ju Richard ešte stále napínal, porozprávali a on jej objasnil, ako to celé bolo. „Vraj ma videl v našej firme presne pred tým rokom a pol a veľmi som sa mu páčila. Vraj zo mňa nemohol spustiť oči, ale potom sa dozvedel, že som zasnúbená, no to už mi stihol poslať kvety... Bol vtedy u nás vo firme ohľadom spoločnej fúzie firiem, s tou jeho, ale nakoniec si to rozmyslel práve kvôli mne. No po čase sa dostal do kontaktu s našou firmou opäť a on si povedal, že ma chce znova vidieť. Tak sa dozvedel, že som stále slobodná a vraj vtedy vedel, že prišla jeho šanca...“ opisuje nám vývoj udalostí prekvapená Paula, ktorá už vedela, že ju tento muž dostal, hoci sa nechcela unáhliť. 

Neprehliadnite: Po piatich rokoch som stretla otca svojej platonickej lásky: Nikdy by som nepovedala, že práve on bude môj muž

Obaja sme vedeli, že je to začiatok niečoho nového 

Obaja povedali veľa vecí, dokonca Paula sa mu priznala, ako to bolo s jej snúbencom a po večeri ju Richard odprevadil ako gentleman k jej bytu a ostalo to pri tom. No Paula vedela, že to nie je koniec, ale možno začiatok niečoho nového, čomu chcela dať šancu. „S Richardom sa dnes stretávame a spolupracujeme. Práve včera sa mi vyjadril, že chce náš vzťah zoficiálniť, že už nechce dlhšie čakať, vraj na mňa čakal až rok a pol a ja som súhlasila,“ končí svoj príbeh Paula, ktorá je opäť dnes šťastná vďaka svojmu tajnému ctiteľovi.