Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v týchto troch znameniach sa môžu tešiť koncom roka na zásnuby: Kto si nájde pod stromčekom prsteň?

Partnerské vzťahy

Ak patríte do kategórie žien, ktoré sa svadobného dňa nevedia dočkať, máme pre vás skvelú správu. Ženy narodené v troch znameniach, poteší ich polovička ešte tento rok zásnubným prstienkom. Patríte medzi ne aj vy?

Zdá sa, že sa v dnešnej dobe za vážnym záväzkom, akým je manželstvo väčšina mladých ľudí neponáhľa. Svadby po 35 - ke už nie sú ničím výnimočným a rovnako tie, kedy spolu dvaja žijú bez sobáša aj viac ako 10 rokov. Ako hovoria naše staré mamy, len tak ”na divoko”. Pri vysokých číslach rozvodovosti si chce byť každý, kto vstupuje do manželstva, svojím spôsobom istý. No napriek tomu sú znamenia, ktoré sa vytúženého prstienka dočkajú už tieto Vianoce. Patríte do tejto kategórie aj vy?

Mohlo by vás zaujímať: Šéf mi poslal pozvánku na netradičný večierok: Keď som zistila, o čo ide, chcela som dať okamžitú výpoveď!

Strelec

Hoci podľa hviezd patria Strelkyne medzi najnestálejšie partnerky a zbožňujú slobodu, práve ony sa môže tešiť na prekvapenie v podobe zásnub už na konci tohto roka. Ich polovička už nebude chcieť ďalej čakať, nakoľko má obavy, že by im láska napokon odišla. Ženy narodené v znamení Strelaca, totiž zbožňujú dobrodružstvá, svoju voľnosť a život bez záväzkov. No a zásnuby budú v ich prípade poňaté zrejme tak trochu adrenalínovo. Muži, ktorí randia s týmito ženami, totiž zväčša presne vedia ako si ich získať. 

Vodnár

Ženy narodené v znamení Vodnára majú veľa energie, nápadov a stále sa musia  niečím zaoberať. Majú povesť humanistiek, ktorým ležia na srdci všetky problémy sveta. Po svojom boku potrebujú partnera so zmyslom pre humor, takého, ktorý sa tiež neberie celkom vážne a dokáže ich pochopiť. Ak ho nájdu sú pre neho ochotné urobiť čokoľvek. Svadba je pre ne veľmi dôležitá a očakávajú romantické zásnuby. V tomto roku sa môžu presne na teké tešiť a to aj v prípade, že ich vzťah je ešte veľmi čerstvý.

Čítajte tiež: Kolegyňa sa miešala do môjho vzťahu: Dôvod, pre ktorý to urobila, mi mal byť jasný hneď od začiatku

Panna

Hanblivé panny šíria okolo seba vždy dobrú náladu a amosféru. Je pre ne typická pozitívna energia, ktorou dokážu nakaziť okolie. Tieto ženy patrai medzi perfekcionistky, ktoré chcú mať vždy všetko tip - top. Ako jediné zo znamení však dokážu byť súčasne praktické aj romantické. Vzplanutie u nich trvá pomerne dlho. A aj to, aby svojej polovičke povedali vytúžené ”ÁNO”. No počas najharmonickejšieho a najpokojnejšeho obdobia roka - Vianoc, nedokážu svojho drahého odmietnuť.

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 406 ľudí

Strelec
110
Vodnár
114
Panna
182

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus