Presunúť na hlavný obsah

Som vydatá, ale randím s inými mužmi: Manžel mi to toleruje a prezradím vám dôvod, prečo to robí

Partnerské vzťahy

Eva žije v manželstve, ktoré je na prvý pohľad netradičné. Popri svojom mužovi, randí aj s inými chlapmi. Odkedy s tým začala, vášeň medzi ňou a jej mužom nikdy nebola väčšia a sex kvalitnejší. Skutočne sa dá v takomto zväzku dlhodobo fungovať?

Vždy som milovala voľnosť

Eva sa vydávala pomerne neskoro. Mala tesne po tridsiatke, takže randenia si užila až až. Nikdy však nebola ten typ ženy, ktorý by výsostne túžil po rodine, deťoch a všetkého, čo k typicky rodinnému životu patrí. Jej mama vždy tvrdila, že je od malička taký ”vetroplach”. Mnohokrát sa pre veci nadchla, išla do nich naplno, no napokon nič nedotiahla dokonca. To bolo jej špecialitou. A takto nejako pristupovala aj ku vzťahom.

Neprehliadnite: Na radu manželovej sekretárky sme išli do tohto rezortu na dovolenku: Jedna zo žien si dala dolu vrchný diel a potom...

”Keď som stretla Petra, nebola to typická láska na prvý pohľad. Áno, imponoval mi, bol sexi, mal dobré postavenie a nechýbal mu prirodzený intelekt. Všetko to vzniklo veľmi spontánne. Vychádzali sme si, mali sme dobrý sex a ja som vlastne od vzťahu ani nič viac neočakávala. Keď ma však po roku požiadal o ruku, bola som naozaj prekvapená. Ale povedala som si, že to skúsime. Všetky moje kamošky už boli vydaté a v podstate som som aj úlohu manželky chcela skúsiť. Viem, že to možno niekto odsúdi, no nikdy som nemala veľké abmície vydať sa byť mamou.”

Jeho návrh prekvapil aj mňa

Potom, ako sa Eva vydala, jej očakávania však neboli naplnené. Pripadala som si ako v zlatej klietke. "Stále to isté dookola. Neustále sme v podstate boli spolu a mne začala chýbať tá počiatočná iskra, ktorú náš vzťah predtým mal. Vedela som, že mi chýba flirtovanie, nejaká vášeň, nové podnety. Vždy som bola veľmi úprimná a tak som to narovinu Petrovi povedala. Sám mi dal návrh, ktorý ma naozaj prekvapil. Povedal mi, že môžem randiť s cudzími mužmi. Žiaden sex, čisto len schôdzky a flirt. Áno, priznávam, prekvapilo ma to, no súhlasila som." A Eva sa skutočne začala bez prítomnosti Petra správať ako slobodná. Pravidelne mávala rôzne schôdzky, večer chodievala neskôr domov. Ale len raz do týždňa. To bola jeho podmienka. 

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

”Verte či nie, náš vzťah to posilnilo. Ja som spokojná, môj muž ma priťahuje oveľa viac a sex? Ten sme nikdy nemali lepší. Netvrdím, že je každý na to stavaný, no nám to takto funguje perfektne.”

Dokázali by ste tolerovať svojej polovičke, ak by randila aj s inými?

spolu hlasovalo 1233 ľudí

Áno
157
Nie
1076

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe