Presunúť na hlavný obsah

Zatajuje vám vaša polovička nejaké veci? Vďaka týmto trom veciam to bleskurýchle odhalíte

Sex a vzťahy

Niekedy k nám partner nie je taký úprimný ako očakávame. Dá sa však celkom ľahko zistiť, či nám niečo zatajuje alebo nie. Stačí len vedieť, čo ho prezradí a zamerať sa na to.

Každý z nás niekedy klame. A ten, kto tvrdí, že to tak nie je a za každých okolností hovorí výhradne pravdu, tak... klame! Avšak ako zistiť, kedy vám muž po vašom boku zatajuje určité veci, ktoré by vám mal povedať? Nie je totiž klamstvo ako klamstvo. A to všetky veľmi dobre vieme. 

Neprehliadnite: Na radu manželovej sekretárky sme išli do tohto rezortu na dovolenku: Jedna zo žien si dala dolu vrchný diel a potom...

1. Prezradia ho pohyby nôh

Naučiť sa dekódovať pohyby tela svojho partnera je akýsi základ. Pokiaľ si teda ste absolútne istá, tým, že je k vám za akýchkoľvek okolností úprimný, tak to nepotrebujete. No a pre tie zvyšné z nás, je predsa len dobré, čo to vedieť. Cesta k tomu naučiť sa rozpoznať klamstvo, začína pri pozorovaní správania sa vášho drahého v prirodzených, uvoľnených a nestresových podmienkach. Potom sa dajú odhaliť očividné odchýlky, ktoré sú sprievodným znakom pri klamaní. Ako prvé, by ste sa mali zamerať na pohyby jeho nôh. Práve nervozitu a úzkosť  totiž podvedome najprv kompenzujeme pomocou zvýšeného pohybu nôh. Zostávame akýsi nepokojní, neustále nohy prekladáme, šúchame nimi o zem alebo o nábytok. 

2. Všímajte si zreničky

Rozšírenie zreničiek je niečo, s čím nikto nevie pracovať cielene. Preto ak si nie ste istá, či vám váš partner hovorí celú pravdu, zamerajte svoju pozornosť na jeho zreničky. Ľudia, ktorí sa snažia niečo zatajiť, ich majú vždy rozšírené. Možno to pripísať zvýšenému napätiu a sústredeniu.

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

3. Zamerajte sa na celkovú reč tela, nie len tvár

Vedeli ste, že mimické svaly v tvári rovnako ako zreničky, nedokážeme vôľou ovládať? Preto si vždy všímnite nielen tvár, ale celkový výraz vášho partnera. Pri drobných výmysloch a zatajovaní skutočností, totiž vraštíme tvár do rôznych grimás. Všímajte si aj úsmev svojej polovičky. Pre klamára je ťažké úprimne sa usmiať a pritom klamať.  Úprimný úsmev sa prejaví na celej tvári - aj v kútikoch očí, naopak ten falošný, je čisto len ústami.

Máte pred svojou polovičkou nejaké tajnosti?

spolu hlasovalo 123 ľudí

Áno
86
Nie
37

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus