Presunúť na hlavný obsah

5 tipov kam vyraziť na víkendovú dámsku jazdu: Na týchto miestach to jednoducho stojí za to

Cestovanie

Ruku na srdce. Každej z nás z času na čas dobre padne víkend bez chlapa. Pozrite sa spolu s nami, kde si s kamoškami prídete naozaj na svoje. Či už v lone prírody, alebo ruchu veľkomesta.

Aqua Dome - Oberlängenfeld, Rakúsko

Tak tento štýlový a luxusný hotel, patrí medzi našich favoritov. Ponúka totiž úžasný výhľad na Ötztalské Alpy, očarí vás elegantnými izbami a nájdete v ňom jediný termálny prameň v západnom Rakúsku. Veľkolepá architektúra, vytvára absolútne harmonický súlad s okolitou prírodou. Zrelaxujete v nádherných kúpeľoch v exteriéri, užite si prírodné kozmetické ošetrenia a doprajte si skvelú masáž šitú na mieru vaším potrebám. Do mesta to máte na skok a ak túžite ochutnať miestne špeciality, prídete si tiež na svoje. No a čo viac, si v spoločnosti najlepších kamošiek priať, nie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa AQUA DOME (@aquadome_hotel.therme.spa),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa AQUA DOME (@aquadome_hotel.therme.spa),

Príbeh, ktorý vás motivuje: Slovenka Romana chcela do svadby schudnúť: Za 4,5 mesiaca zhodila 1 kg, no vizuálne je na nepoznanie

Resort Svatá Kateřina - Počátky, Česko

Ak hľadáte skutočnú oázu pokoja a patríte medzi milovníčky jógy, verte, že lepšie miesto nenájdete. V Resorte Sv. Kateřina, môžete dokonale zrelaxovať, nerušene meditovať a urobiť aj veľa pre svoje zdravie. Odložte mobil, počítač a vychutnávajte si zdravé jedlo, čistý vzduch a dostatok pohybu. Uvidíte, že po takomto víkende sa budete cítiť ako znovuzrodené. Toto je ideálne miesto pre detoxikáciu tela aj mysle. A ten pohárik vína večer vám bude odpustený, tak si ho doprajte. 

 

Kouzelná samota-  Vrchotovy Janovice, Česko

Ako prezrádza samotný názov, Kúzelná samota je miesto, ktoré nájdete úplne mimo civilizácie. Hneď v strede lúk a polí sa nachádza niečo tak krásne, že sa sem budete chcieť pravidelne vracať. Pôvodne poľnohospodárska usadlosť dostala vďaka veľmi citlivej rekonštrukcii majiteľov nový šat a ponúka harmonický relax. Zabudnite na wifi a pracovné povinnosti. Nechajte sa rozmaznávať ničnerobením a vychutnajte si pokoj, ktorý to tu ponúka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kouzelná Samota (@kouzelnasamota),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kouzelná Samota (@kouzelnasamota),

 

Kempinski hotel Berchtesgaden - Berchtesgaden, Rakúsko

Ak sa radíte medzi ženy, ktoré sú akčné a rady spoznávajú nové miesta, milujú turistiku, tak tu ste na správnej adrese. Toto miesto je ideálne práve na spoznávanie a pravú, ”nemasovú” turistiku. Určite si choďte pozrieť Orlie hniezdo, absolvujte plavbu po po smaragdovom jazere Königsee na ostrov sv. Bartolomeja. Nezabudnite si pozrieť najstaršiu soľnú baňu v Európe, zastavte sa na kávičku, či pohár vína v čarovnom Berchtesgadene. 

 

 

Neprehliadnite: VIDEO: Prečo cvičiť s kettlebellom a spáliť tak najviac tuku: Tréningový plán pre začiatočníkov

Naturhotel Rainer - Racines, Taliansko 

Toto miesto vás určite dostane rodinnou atmosférou, ktorú ponúka. Zbavte sa celodenného stresu, zaraďte rýchlosť späť a zhlboka sa nadýchnite. Prírodný komplex, v ktorom je všetko dokonale zharmonizované tak, aby ste sa cítili čo najlepšie, vám práve toto ponúka. Užite si chvíle vo wellnesse, ktoré sa rozprestiera na 2.000 m2, podľahnite chutiam miestnej gastronómie. Uvidíte, že po víkende tu sa budete cítiť fantasticky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa G I N O B R O C A T O (@ginobrocato),

 

- Najčítanejšie -