Presunúť na hlavný obsah

4 slovenské kaviarne, kde sa vám vyplatí zájsť si na výdatné raňajky alebo brunch

Zábava

Zoberte svoju rodinu alebo kamarátov a vychutnajte si skvelé jedlo a príjemné prostredie.

Banská Bystrica

Nie je to tak dávno, čo v Banskej Bystrici otvorila dvere návštevníkom kaviareň s názvom Bottova. Určite vám je jasné, kde ju môžete nájsť- na ulici Jána Bottu. Svojim návštevníkom ponúka príjemné posedenie v štýlových priestoroch a samozrejme, vynikajúce jedlo. Káva a čerstvé domáce koláčiky si zamilujete okamžite a spolu s nimi aj raňajkové menu. Ak chcete odštartovať svoj deň v uvoľnenej atmosfére a s kopou chutného jedla, tu budete na správnej adrese.

Prečítajte si: Ako chutí luxus: Módne domy z celého sveta servírujú okrem oblečenia aj zmrzlinu, cukrovinky, či životný štýl

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa bottova.coffee (@bottova.coffee),

Nitra

Mesto pod Zoborom tiež ponúka čoraz populárnejšie brunche či kaviarne s pestrými raňajkovými menu pre svojich zákazníkov. Jedným z takýchto miest je napríklad kaviareň Zuami, ktorá sa nachádza na Kupeckej. Ponuka jedál je obmedzená na pár druhov, ale úplne vystačí. Či už ochutnáte sladké wafle alebo domáce sendviče (aj vegetariánske), určite si tu prídete na svoje. Bonusom je i detský kútik, ktorý ocenia mamičky so svojimi najmenšími.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ZUAMI CAFFE (@zuamicaffe),

Bratislava

Samozrejme, aj v našom hlavnom meste sa nachádza veľa štýlových miest, kam si môžete vyraziť s kamarátmi na raňajky. Za zmienku stojí Urban House, ktorý sa nachádza na Laurinskej ulici. Je to skvelé miesto, kde sa naraňajkujete a zároveň môžete vybaviť aj pracovné povinnosti. Takže ak máte často home office a nebaví vás sedieť doma, viete, kam si môžete zájsť.

Mohlo by vás zaujímať: Kúzelné apartmány, ktoré vás dostanú: Tieto rozhodne pribudnú v roku 2019 na váš cestovateľský zoznam

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Urban House (@_urbanhouse_),

Košice

Dobré bistro na Garbiarskej je miesto, ktoré by ste pri návšteve Košíc nemali vynechať. Toto nenápadné bistro si zakladá na originálnych chutiach a čerstvých surovinách, vďaka čomu sa teší veľkej popularite u domácich obyvateľov. Raňajky na tomto mieste vám budú chutiť o niečo viac.

Neprehliadnite: Zahaľte svoje steny do originality: Ozdobte si interiér nástennými dekoráciami vlastnej galérie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa #dobrebistro (@dobrebistrokosice),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe