Presunúť na hlavný obsah

Ako chutí luxus: Módne domy z celého sveta servírujú okrem oblečenia aj zmrzlinu, cukrovinky, či životný štýl

Cestovanie

Ak patríte medzi milovníčky módy a gastronómie, tak teraz si prídete na svoje. Pozrite sa spolu s nami na miesta, kde to dýcha luxusom a skutočnými kulinárskymi špecialitami.

Gucci Osteria

Áno je to fakt. Najmä v poslednom období sa život módneho priemyslu neustále točí okolo jedla. Je to najmä tým, že v ére internetu sa luxusné veci stali oveľa dostupnejšími ako kedysi a tak treba pracovať na budovaní priameho kontaktu so zákazníkmi a ponúknuť im akúsi pridanú hodnotu. Výnimočnosť, exkluzivitu a niečo navyše. A módny dom Gucci v tom má úplne jasno. Ak túžite po netradičnom kulinárskom zážitku s puncom luxusu, vaše kroky by mali smerovať do Gucii Osteria. Reštauráciu nájdete vo Florencii a vďaka menu šéfkuchára Massima Bottury, ktorý sa pýši tromi michelinskými hviezdičkami, si rozhodne prídete na svoje. Skutočný zážitok na tanieri, s pridanou hodnotou je to, čo vám toto miesto môže ponúknuť. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gucci Osteria (@gucciosteria),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gucci Osteria (@gucciosteria),

The Polo Bar, Ralph Lauren

Jednoducho na sociálnych sieťach rovnako dobre ako propagácia módy funguje skvele aj jedlo s extra hodnotou. Ako jeden z prvých, to pochopil Ralph Lauren. Patrí mu bar v NY, reštaurácia v Paríži aj kaviareň v Londýne. To čo u neho nájdete je kvalita, tie najlepšie suroviny a špeciálny prístup, kedy ste maximálne rozmaznávaní. Autorské reštaurácie sú jednoducho aktuálnym hitom, ktorý ľudia milujú. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa The Polo Bar (@thepolobar),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa The Polo Bar (@thepolobar),

Marchesi, Prada

Keď milujete cukrovinky a sú pre vás slabosťou, rozhodne by ste mali navštíviť cukráreň Marchesi 1824, v Londýne. Patrí spoločnosti Prada Group, ktorá je synonymom luxusu. Všetko, čo tu ponúkajú je unikátne a premyslené do posledného detailu. Od samotného navrhovania interiéru, až po posledné sústo sladkých hriešností, ktoré si vložíte do úst. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Air Mail (@airmailweekly),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bohémienne Affamée (@aline_borghese),

Citron, Jacquemus

Simon Porte Jacquemus, zakladateľ a umelecký riaditeľ domu Jacquemus, jednej z najpopulárnejších francúzskych značiek, pozýval hostí na svoju prehliadku len pár mesiacov dozadu, pozvánkou v podobe čerstvo upečeného chleba. A dobre vedel, čo robí. Okamžite sa jeho pozvánky šírili na sieťach ako viral. Tým však jeho gastronomické prekvapenia ani náhodou nekončia. Na bulváti Champs-Élysées otvoril kaviareň, pre ozajstných milovníkov exkluzivity. Nájdete tu najlepšie francúzske syry, kvalitný čerstvý chlieb, či dezerty populárneho cukrára Cédrica Groleta. Úplnou klasikou je ten v tvare citróna s citrónovou penou navrchu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ChefErnst (@chefernst.nl),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa с α м (@groellycamille),

 

- Najčítanejšie -