Presunúť na hlavný obsah

Eko jeseň na chalupe: Užite si noci s vôňou dreva a v lone prírody ďakeko od ruchu veľkomesta

Cestovanie

Pokiaľ túžite v týchto dňoch skutočne vypnúť, vieme na ktorých miestach si doprajete ničím nerušený oddych. Ďaleko od ruchu mesta, obkolesení prírodou zaručene načerpáte energiu. A navyše tieto miesta sú mimoriadne štýlové!

Tiny vacation

Pokiaľ milujete škandinávsky hygge štýl, na tomto mieste si rozhodne prídete na svoje. Nájdete ho vedľa u našich susedov v Čechách. Je dobre ukryté medzi stromami, obkolesené nádhernou prírodou, len pár krokov od hrádze rybníka. Maličký a útulný domček vám poskytne dokonalý relax v prírode, ktorý si vás okamžite získa. Zabudnite na wifi pripojenie, čo mobil. Nechajte sa unášať tichom a pokojnom, ktorý je tu na každom jednom kroku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa TINY VACATION (@tinyvacation),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa TINY VACATION (@tinyvacation),

Kouzelná samota

Keď sa túžite ocitnúť mimo civilizácie, zadajte do svojej navigácie Benešov a tam hľadajte Kúzelnú samotu. Ide o miesto tak dokonalé, že by sme si na ňom dokázali predstaviť aj život. Pôvodne poľnohospodárksa usadlosť dostala nový look, ktorý si vás okamžite podmaní. Toto miesto je perfektným, ak potrebujete prísť na iné myšlienky, či hľadáte novú inšpiráciu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kouzelná Samota (@kouzelnasamota),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sandra & Nikola | BLOG (@madeinprg),

Kůlna

Na tomto mieste sa stanete súčasťou divokej a očarujúcej prírody Moravského krasu. Vychutnajte si ranné výhľady na okolité lúky, pozorujte srnky, či len tak počúvajte vietor v korunách stromov. Navyše penzion Kůlna je iné miesto ako len bežné ubytovanie. Tu si budete pripadať ako ozajstná kráľovná. Postarané bude o vás skutočne výnimočne. Každé vaše prianie splnia na počkanie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Penzion Kůlna Jedovnice (@penzionkulna),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Holka z onlinu (@holka_z_onlinu),

Glamping Brdy

Ak ste aj vy ako malé deti milovali stanovanie niekde v strede lesa, máme pre vás skvelú pozvánku na miesto, ktoré vám tieto vzácne momenty pripomenie. Glampingový stan v chránenej oblasti Brdy, si vás získa na prvý pohľad. Oddýchnite si od každodenného stresu pozorovaním prírody, užite si romantické prechádzky po lese, či sa len posaďte s pohárikom vína pri kozube. To všetko nájdete na mieste, ktorého pridanou hodnotou, je rozhodne netradičný zážitok. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jiřina Havlová (@jiri48_),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Glamping_Brdy (@glamping_brdy),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus