Presunúť na hlavný obsah

Ženu svojich snov som stretol v nesprávnu chvíľu: Ako by ste zareagovali vy, vzdali by ste sa toho druhého?

Sex a vzťahy

Martin a Mirka sa stretli, zaľúbili, ale po nejakom čase aj rozlúčili. Hoci sa medzi nimi rodilo niečo skutočne veľmi pekné, vedeli, že sa čas a okolnosti im práve nehrali do kariet.

Mal som už dosť povrchných vzťahov, chcel som viac 

Martin stretol Mirku cez spoločných známych, keď sa išli ako partia len tak zabaviť. Martin bol vtedy pripravený mať vážny vzťah a na základe uistenia z kamarátovej strany, Mirka bola vraj skutočne kosť, ale predovšetkým skutočne fajn žena, ktorá si toho veľa prežila. „Tešil som sa na to, že ju spoznám, pretože som už mal plné zuby tých povrchných vzťahov, ktoré som dovtedy so ženami prežíval. Pravdu povediac, nemôžem povedať, že by som sa nejako zvlášť snažil hľadať niečo hlbšie, skôr som si myslel, že to príde samo, že ma nejaká super žena dostane na kolená. No až do toho osudného večera sa tak nestalo,“ objasňuje na úvod náš známy Maťo, ktorý bol plný očakávania. 

Mohlo by vás zaujímať: Prežila som s ním krátky intenzívny románik: Potom zmizol bez vysvetlenia a viete, čo za tým bolo?

Bola to žena, z ktorej vyžarovala sila aj krehkosť zároveň 

Z Mirky skutočne na prvý pohľad padal Martin do kolien. „Bola to skutočne žena, z ktorej vyžarovalo niečo veľmi silné a pritom krehké zároveň. Mal som chuť ju ochraňovať a objímať, no zároveň som sa trocha desil, pretože pôsobila aj nedostupne. No zaumienil som si, že ju chcem bližšie spoznať,“ pokračuje. Večer sa vyvinul v Martinov prospech, pretože sa zdalo, že Mirku zaujal. Veľmi dobre sa porozprávali o živote a mnohých veciach. Dá sa povedať, že iskra preskočila a chémia skutočne medzi týmito dvomi zafungovala.

Čítajte tiež: Odhalil mi tajomstvo zo svojej minulosti: Bol to rozhodujúci fakt, ktorý ma presvedčil, že od takého muža ruky preč

Každý chcel niečo iné, hoci ich to k sebe ťahalo

Netrvalo dlho a začali sa stretávať. Ako ich vzťah postupoval stále viac dopredu, obaja sa začali zaujímať aj o spoločnú budúcnosť. A vtedy pri spoločných rozhovoroch natrafili na kameň úrazu. Mirka mu v istej chvíli prezradila, že chce veľa cestovať a spoznávať svet. „Doposiaľ vraj nemala na to čas, hoci to bol vždy jej sen. Najskôr sa starala o chorú mamu, ktorá bola od nej ako jediného dieťaťa závislá. Potom stretla svojho bývalého a jej život sa točil len okolo neho a jeho splnených snov. Seba vraj vždy dávala na posledné miesto a teraz si povedala, že je ten správny čas, aby dala šancu sama sebe a svojmu životu,“ opisuje Martin ďalej, pričom ostal trocha prekvapený. 

Neprehliadnite: Láska cez internet skutočne existuje a nielen vo filme: Zažila som ju na vlastnej koži a do mesiaca sme boli svoji

Vedeli, že sa musia rozlúčiť, ak si chcú splniť svoje sny 

Keď mu Mirka navrhla, aby cestoval s ňou, ostal na pochybách: „Mal som pocit, že sa do nej zamilovávam. Že by mohla byť tá pravá. Vyzretá, s konkrétnou predstavou o živote. No tá sa v tomto momente nanešťastie s tou mojou nezhodovala. Všetko, čo opisovala, som mal ja už dávno za sebou. Precestoval som svet a teraz som si budoval svoj vlastný podnik, o ktorom som vždy sníval. Moje miesto bolo teraz na Slovensku, toto bol môj sen a cestovanie zase jej... Viem, že to cítila rovnako, že sa medzi nami rodí niečo skutočne hlbšie, no akoby nám okolnosti nepriali. Netrafili sme nielen správny čas, ale aj miesto. Preto, hoci s veľkou nevoľou, vedeli sme, že by sme neboli spolu šťastní, keby sa jeden kvôli druhému vzdá svojho celoživotného sna. Nakoniec si zakúpila letenku a odišla do Ázie. Ja som ostal na Slovensku a hoci si na ňu dosť často spomínam, neľutujem svoje rozhodnutie ako ani ona to svoje. Obom sa nám splnil sen a ktovie, čo prinesie ešte budúcnosť.“ Dodáva na záver s nádejou v hlase náš známy Martin, ktorý ostal aj na diaľku s Mirkou v spojení.

- Najčítanejšie -