Presunúť na hlavný obsah

Prístup, ktorým dostanete každého muža: Viete, čo zaberá na znamenie, v ktorom sa dotyčný narodil?

Partnerský horoskop

Tentokrát si overte, čo zaberie na vášho muža, alebo na muža, ktorý sa vám už dlhšie páči. Nie, nemusíte robiť žiadne prvé kroky, stačí, ak sa inšpirujete nasledujúcimi vetami.

Nemyslíme si, že ženy majú robiť prvé kroky a ani to, že sa treba prispôsobiť dobe, ktorá si to vraj vyžaduje. Muži, ktorí sa o ženu snažia, sú stále v kurze a gentlemani majú u nás obdiv a rešpekt. Napriek tomu občas nezaškodí zistiť si, čo platí na konkrétne znamenie.

Mohlo by vás zaujímať: Žena v tomto znamení je považovaná za najlepšiu kamarátku: Máte ju pri sebe aj vy?

Baran

Muž v znamení Barana má rád pokoj a pohodu. Práve preto ho dostane žena tým, že mu tieto jeho potreby naplní svojím pozitívnym prístupom k životu. Barana dostanete aj úsmevom a zmyslom pre humor. Rád sa smeje a preto, ak máte zmysel pre humor, doslova si vás zamiluje. Nič nerobte nasilu a nechajte všetkému ten správny čas.

Býk

Miluje zábavu a voľnejší spôsob života. Tohto muža si získajte aj tým, že ho občas pozvete na dobrú akciu, či film. Bude cítiť, že vám na ňom záleží a hlavne ho týmto prístupom zaujmete. Aj on má rád pohodu a akčné ženy.

Blíženec

Blíženec rozmýšľa inak, ako ostatní muži. Zaujímajú ho veci, ktoré majú hlbší zmysel a preto muža narodeného v tomto znamení dostanete vlastným záujmom o rôzne veci a prehľadom, ktorý možno nemá každá žena. Má rád rozhovory a vyhrávajú u neho komunikatívne ženy.

Rak

Na prvý pohľad sa vám muž Rak môže zdať hanblivý a nekomunikatívny človek. Opak je však pravdou. On len potrebuje čas na to, aby sa pred ľuďmi otvoril. Keď prejdete touto fázou, zamilujete si ho. Vyhľadáva spoločnosť žien, s ktorými je zábava, sú uvoľnené a hlavne majú poriadnu dávku sebavedomia.

Lev

Lev zbožňuje komplimenty a pozornosť. Získate si ho lichôtkami a tým, že ho budete istým spôsobom obdivovať. Znie to možno zvláštne, ale práve vďaka komplimentom si vás obľúbi a časom vám ich vráti späť. Lev je silná osobnosť a preto mu ukážte, že aj vy sama ste odhodlanou ženou.

Panna

Muž v tomto znamení je najmilším a najvychovanejším vôbec. Práve preto chce mať po svojom boku ženu, ktorá je rovnako dobrosrdečná a láskavá. Dajte si však pozor a nehrajte to, pretože hrané správanie dokáže veľmi rýchlo prekuknúť.

Váhy

Odhodlanosť je to, čo muž Váhy vyhľadáva u žien. Zaujme ho hlavne žena, ktorá vie čo chce, má svoje sny, tvrdo si ide za nimi a nerieši to, čo si myslí okolie. Ak mu ukážete, že ste silná osobnosť s víziou do budúcna, bude váš. On sám totižto na svojej budúcnosti tvrdo pracuje.

Škorpión

Je výrazný, iný a neuveriteľne atraktívny. Muža Škorpióna jednoducho v spoločnosti neprehliadnete. Ak ste aj vy výnimočná a hlavne iná, ako zvyšok žien, máte u neho veľkú šancu. Najlepšie spravíte, ak budete sama sebou, poviete si vždy svoj názor a nepodľahnete okoliu a názorom.

Strelec

Strelca si získate entuziazmom a životnou energiou. Miluje odvážne, dynamické ženy a nemá rád nudu. Čím akčnejšia budete, tým viac si ho získate. Jeho život je rozmanitý a preto žiadny stereotyp vo vzťahu s ním nehrozí.

Čítajte aj: Znamenie, v ktorom sa muž narodil prezradí, po akej žene túži: Baran chce súťaživú ženu, Ryby zase milujúcu

Kozorožec

Ak máte rada hlboké konverzácie a skutočne sa zaujímate o dianie okolo seba, ste ideálnou partnerkou pre rozhľadeného Kozorožca. Dáva prednosť inteligentným ženám a rád komunikuje. Získate si ho svojou otvorenosťou a samozrejme prehľadom.

Vodnár

Vodnár je veľmi zaujímavým mužom. Má rád spoločnosť ľudí, ale zároveň žije akoby vo svojom vlastnom svete. Pokiaľ tento jeho svet dokážete akceptovať a dostanete sa na rovnakú vlnu, len ťažko na vás v budúcnosti zabudne.

Ryby

Na to, aby bol tento muž s vami, potrebujete, aby medzi vami preskočila najskôr tá povestná iskra. Ryba potrebuje cítiť akési prepojenie medzi ním a partnerom. Rybu si získate, ak budete na rovnakej vlne a hlavne sa na nič nebudete hrať.