Presunúť na hlavný obsah

Muž narodený v tomto znamení je najväčším gentlemanom: Našli ste v popise toho svojho?

Partnerský horoskop

Pokiaľ máte po svojom boku tohto muža, pravdepodobne ste šťastná žena. Hovorí sa, že muži narodení v tomto znamení, sú galantní a k žene sa správajú s veľkou úctou.

To, že znamenia o vás niekedy povedia viac, ako by ste čakali, pravdepodobne už dávno viete. Aj dnes sa teda vďaka znameniam dozviete, ktorý muž je skutočný gentleman a správa sa podľa hviezd ku žene najlepśie.

Prečítajte si aj: Ženy narodené v tomto znamení si dokážu omotať muža okolo prsta raz-dva: Zaľúbia sa väčšinou do nesprávneho

Vodnár

Pokiaľ hľadáte toho pravého gentlemana, alebo ste ho už vo Vodnárovi dávno našli, udržte si ho. Vzťah s týmto mužom je občas ako z dobrého filmu. K ženám sa správa s úctou a pokiaľ si už s nejakou začne, väčšinou preto, lebo to myslí naozaj vážne. Patrí medzi mužov, ktorí nestrácajú čas flirtovaním, ale žene, ktorú chcú, to dajú aj patrične najavo. Napriek tomu Vodnár ženu neuháňa, ale snaží sa o ňu a dvorí jej ako naozajstný gentleman. Hoci ho veľa ľudí považuje za príliš racionálneho, aj on si dokáže v láske z času na čas "uletieť." Na jednej strane je silná osobnosť a na druhej romantický a citlivý muž. Vždy sa snaží o to, aby bola partnerka po jeho boku spokojná a šťastná. Určite oceníte aj to, že pre ženu svojich snov spraví viac, ako sa od neho vyžaduje a napriek tomu jej počas celého vzťahu, či manželstva dopraje potrebnú voľnosť. 

Malou nevýhodou je, že dokáže byť niekedy príliš tvrdohlavý a niektoré veci berie až príliš vážne. Odhliadnuc od týchto dvoch vecí je Vodnár skutočne ideálnym partnerom, pokiaľ hľadáte lásku, stabilitu, úctu a rešpekt. To všetko a ešte viac vám s radosťou dá. Nezabudnite však ani na to, že najlepšie si partnera udržíte tak, že do vzťahu investujete rovnakú energiu a lásku ako on sám a nikdy ho nebudete brať ako samozrejmosť. Muž v znamení Vodnára si na citové prejavy a podporu potrpí rovnako, ako každý iný človek na tomto svete.

Mohlo by vás zaujímať: Najvernejší manželia sa narodili v týchto štyroch znameniach: Je medzi nimi aj ten váš?

Narodil sa váš muž v tomto znamení?

spolu hlasovalo 967 ľudí

áno
417
nie
550