Presunúť na hlavný obsah

Najideálnejší partner na vzťah sa narodil v tomto znamení: Máte ho po svojom boku aj vy?

Partnerský horoskop

Kým pre jednu ženu je konkrétny muž ideálnym partnerom, iná si život po jeho boku nevie predstaviť. Napriek tomu znamenie napovie veľa a podľa všetkého je muž v tomto znamení najvhodnejším partnerom. Toto je dôvod.

O mužoch narodených v tomto znamení sa hovorí, že sú tí najlepší a najvhodnejší partneri na dlhodobý vzťah. To, či je to pravda, vedia snáď len ženy, ktoré žijú po ich boku.

Prečítajte si: 10 životných lekcií a význam, aký v našom živote majú: Keď pochopíte tieto slová, budete šťastnejší

Rak

Muž narodený v tomto znamení je vraj najlepším partnerom a manželom. Zakladá si na tom, aby sa mala jeho partnerka čo najlepšie a stará sa o ňu s láskou. Keď sa zamiluje, zabúda na okolie a sústredí svoju pozornosť len na ženu po svojom boku. V porovnaní s ostatnými znameniami je rak práve ten, ktorý sa riadi v prvom rade emóciami a až potom rozumom. Vďaka jeho citlivej stránke sa budete cítiť milovaná a jediná. Tento muž vás bude podporovať a posúvať tým správnym smerom. Okrem toho je rodina jeho prioritou a pre deti bude trpezlivým otcom.

Ale tak, ako má minca dve strany, tak ani rak nie je úplne dokonalý. Pre niektoré ženy je neskôr nevýhodou, že tak, ako je náročný na seba, dokáže byť náročný aj na ne. Je verný a ide si tvrdo za svojimi snami, a to isté bude očakávať aj od vás. Napriek týmto vlastnostiam bude vzťah s ním vyrovnaný a nemusíte mať strach, že by vás niekedy podviedol, pokiaľ mu na to nedáte dôvod a budete ho milovať a rešpektovať rovnako ako on vás.

Mohlo by vás zaujímať: Žena narodená v tomto znamení má najmenej trpezlivosti zo všetkých: Vzťah s ňou je pre muža veľkou výzvou

Máte po svojom boku muža narodeného v znamení raka?

spolu hlasovalo 1474 ľudí

áno
601
nie
873