Presunúť na hlavný obsah

Môj manžel mal popri mne tri ďalšie bokovky: Až keď som pochopila túto jednu vec, dokázala som sa s tým vyrovnať

Partnerské vzťahy

Odhaliť neveru svojho muža je jedna z najzásadnejších vecí v živote. A rozhodne patrí aj medzi tie najbolestnejšie. Ak však pochopíte jednu vec, dokážete sa s tým vyrovnať oveľa skôr. A to sa veru hodí, no nie?

Keď sa z idylky stane len spomienka

Manželský život so sebou prináša krásne chvíle, ale aj množstvo nástrah. Najmä, ak po rokoch zistíte, že žijete s človekom, ktorého vlastne nepoznáte. Presne toto sa stalo Nine. Po rokoch láskyplného spolužitia s manželom zistila, že je to roky už niekto iný. "Na začiatku bolo medzi nami všetko priam idylické. Dokonca aj po rokoch sme navonok tvorili úplne harmonický pár. Všetko sa však zmenilo v čase, keď sa nám narodila dcéra. Hoci sme sa obaja na ňu veľmi tešili, pochopila som, že Igor sa s úlohou otcovstva a celkovo rodičovstva akosi nevie akosi zžiť."

Prečítajte si: Pánska jazda pred svadbou sa mi stala osudnou: Keby som tušila toto, nikdy by som na ňu svojho muža nepustila

"Neustále chodil na služobné cesty, začal oveľa viac cestovať ako predtým. S malou a so mnou trávil oveľa menej času. Zdôveril sa mi, že mium chýba náš starý život. Predtým sme totiž veľmi veľa cestovali, chodili po svete a toho sme sa na istý čas museli vzdať. Aj keď ja som si veľmi dobre uvedomovala, že je to len obdobie, Igor to nedokázal pochopiť.” 

City sme si prejavovali čoraz menej

Ich manželstvo chladlo a city si prejavovali čoraz menej. ”Začali sme sa vzďalovať jeden druhému a ja som pochopila, že takto to ďalej nejde. Jeden večer som dala na noc dcérku mame a chcela som sa s Igorom veľmi otvorene porozprávať o našej budúcnosti. Keď prišiel domov, išiel si dať sprchu a mobil si zabudol na kuchynskej linke. začali mu prichádzať nejaké sms - ky. Prvé dve pípinutia som odignorovala, ďalšie som si už pozrela. A videla som neičo, čo som vidieť rozhodne nechcela. Písala mu nejaká žena a ďakovala mu za predchádzajúcu noc. Evidentne spolu boli v hoteli, pár blokov od nášho domu. Ďalšie správy boli od iných žien, no v podstate s rovnakým kontaxtom. Áno, môj muž mal milenku. A nie jednu. Hneď tri. Vrátane mňa to teda ťahal so štyrimi ženami naraz. Začala som si všetko vyčítať a hľadať koreň problému, prečo to urobil sama v sebe.”

Neprehliadnite: Muži v tomto znamení sú najlepší milenci: Priťahujú ich ženy, ktoré nečakajú len na mužskú iniciatívu

”Keď vyšiel z kúpeľne a videl ma s jeho mobilom v ruke bolo mu všetko jasné. Žiadne ospravedlňovanie z jeho strany sa však nekonalo. Stroho skonštatoval, že som s tým mohla rátať. A mne bolo jasné, presne v tom momente, že ja za nič nemôžem. Stál pre do mnou muž, ktorý ma už dlhodobo neľúbil. A to aj preto, lebo si za posledné roky prestala vážiť sama seba…”

Zažili ste neveru na vlastnej koži?

spolu hlasovalo 678 ľudí

Áno
535
Nie
143

- Najčítanejšie -