Presunúť na hlavný obsah

Hviezdy v tom majú jasno: Táto vlastnosť z vás robí jedinečnú osobnosť, čo je vašou prednosťou?

Partnerské vzťahy

Viete, ktorá vlastnosť patrí medzi vaše najsilnejšie? My áno a rozhodne by ste ju mali využiť vo svoj prospech.

Každé znamenie zverokruhu je niečím jedinečné a výnimočné. A rovnako, niektoré majú totožnú vlastnosť, ktorá je ich dominantnou črtou a zároveň ich robí výnimočnými. Viete, čo je vašou prednosťou a čo by ste rozhodne mali využiť vo svoj prospech? 

Vodnár, Ryby, Baran

Najlepšou vlastnosťou tejto trojice je jednozančne lojalita. Vždy stoja pri tých, čo to naozaj potrebujú a neodchádzajú ani v prípade, ak nastane zlomový, neľahký životný okamih. Sú verní svojim presvedčeniam, nepatria do kategórie klamárov a držia svoje slovo. Zároveň sú však veľkí rojkovia, čo im občas život o niečo viac komplikuje, ako potrebujú. 

Panna, Škorpión, Kozorožec

Neexistujú snáď starostlivejší ľudia ako tí, narodení v znamení Panny, Škorpióna a Kozorožca. Rodina je pre nich všetkých a je pre nich mimoriadne podstatné, aby stála na pevnom pilieri. Záleží im na ostatných, vždy sa snažia o to, aby sa ostatní cítili dobre a o všetko a všetkých sa postarajú najlepšie, ako len vedia. 

Prečítajte si: Pánska jazda pred svadbou sa mi stala osudnou: Keby som tušila toto, nikdy by som na ňu svojho muža nepustila

Lev, Býk, Blíženci

Ich veľkou dominantou je, že dokážu nájsť rovnováhu vo všetkých aspektoch života. Vždy sa snažia prísť s nejakým dobrým riešením, všetkých ťažkostí, čo život prináša. Dokážu si veci zariadiť tak, aby to bolo pre každého prospešné. Sú však aj mimoriadne kritickí, najmä voči sebe, čo je však zároveň ich hnacím motorom, v zásadných rozhodnutiach. 

Strelec, Váhy, Rak

Ľudia narodení v týchto troch znameniach, patria medzi prirodzených optimistov. Milujú život, tešia sa z neho, svet vidia vždy v tom pozitívnom svetle a práve to ich robím skutočne šťastnými. Prekážky sa snažia zvládať s prehľadom a práve optimizmus je ich dominantnou črtou. 

Neprehliadnite: Muži v tomto znamení sú najlepší milenci: Priťahujú ich ženy, ktoré nečakajú len na mužskú iniciatívu

- Najčítanejšie -