Presunúť na hlavný obsah

Koniec horoskopu na rok 2019 je už tu: Strelci sa zaľúbia, Vodnári získajú nečakaný finančný obnos

Partnerské vzťahy

Koniec roka je tu oveľa skôr, ako si momentálne myslíte. Viete, čo vás v poslednej dekáde tohto roka čaká a neminie?

Vodnár

Práve v otázkach vzťahov to vyzerá teraz mimoriande ružovo. Aj keď sa budete cítiť vyčerpane, práve láska vám dodá potrebnú energiu. Ideálne by bolo, ak by ste si dopriali dovolenku niekde v teple. Nakoľko získate nečakaný finančý obnos, rozhodovať sa vám bude o niečo ľahšie. Vaše telo i myseľ potrebujú regeneráciu.

Ryby 

Čaka vás obdobie plné náhod a finančnej stability. Aj keď si niečo doprajete, problém s peniazmi sa vás netýka. Navyše je možné, že spoznáte spriaznenú dušu.

Baran

Práve koniec roka je ideálny na splnenie vašich túžob a snov. Do čokokoľvek sa pustíte, hviezdy vám budú naklonené. Tak smelo do toho. 

Býk

Koncom roka vás čakajú dlhodobejšie finančné problémy. Ak ich však začnete riešiť skôr, môžete eliminovať negatívne dôsledky, ktoré by pre vás následne predstavovali. 

Neprehliadnite: Na radu manželovej sekretárky sme išli do tohto rezortu na dovolenku: Jedna zo žien si dala dolu vrchný diel a potom...

Blíženci

Čaká vás povýšnie, či zvýšenie platu. Dôležíte však je, aby ste aj v takýchto situáciách stáli pevne nohami na zemi. V osobnom živote sa momentálen vyhnite zásadným rozhodnutiam a odložte ich na neskôr.

Rak

Pokiaľ sa chcete v partnerskom živote posunúť ďalej, teraz je na to ten správny čas. Toto je ideálne obdobie na začatie spoločného života, zásnub, či založenie rodiny. 

Lev 

Aktuálne by ste mali spomaliť a zvoľniť tempo. Dajte si trošku pohov práci a venujte sa iba sami sebe a svojim najbližším. Ak ste dlho odkladali spoločnú dovolenku, je správny čas na ňu ísť. 

Panna

Hoci práve neprežívate najľahšie obdobie, snažte sa problémy riešiť s optimizmom a nenechajte sa ničím znechutiť. Uvidíte, že ak budete ku všetkému pristupovať s chladnou hlavou, pôjde to o niečo jednoduchšie. 

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

Váhy

Pripravte sa na niektoré veľké zmeny, ktorým sa mometnálne jednoducho nevyhnete. Možno sa presťahujete alebo, vrhnete sa do rekonštrukcie, ale určite príde k istej obmene vo vašom okolí.

Škorpión

V tomto období by ste si mali dopriať detox. Vaše telo totiž potrebuje akýsi reset a toto je ideálna voľba. Sledujte, čo jete a pijete. Strážte si jedálniček, dajte si pár ľahších dní a uvidíte, že sa budete cítiť oveľa lepšie. 

Strelec

Ľudia narodení v znamení Strelca sa majú na čo tešiť, hlavne čo sa osobného života týka! Zažijú totiž veľa vášne a lásky. Ak ste single, stretnete niekoho nového, ak vás náhodou partner alebo vaši blízki v predošlom období zanedbali, teraz vám to vynahradia. 

Kozorožec

Toto obdobie je úplne ideálne na to, aby ste sa poobzerali po novom zamestnaní. Ak nájdete lepšiu ponuku ako vaše terajšie pracovné miesto, neváhajte. Chopte sa príležitosti. Určite urobíte dobre.

Veríte horoskopom a riadite sa nimi?

spolu hlasovalo 556 ľudí

Áno
209
Nie
347

- Najčítanejšie -