Presunúť na hlavný obsah

Tieto tri znamenia stretnú v marci svoju osudovú lásku: Podľa tohto ju spoznáte

Partnerské vzťahy

Ste single, no túžite po vzťahu? Ak ste sa narodili v týchto troch znameniach, usmeje sa na vás šťastie. V marci totiž stretnete svoju osudovú lásku.

Síce sa hovorí, že máj je časom lásky, no ak ste sa narodili v jednom z týchto znamení, príde k vám o niečo skôr. Práve marec totiž bude mimoriadne priať ľuďom, ktorí sú single. Ste to aj vy? 

Strelec

Ste kreatívna duša, bohémka a milovníčka zábavy, ktorej nechýba zmysel pre humor. Rada skúšate nové vec. Viete sa svojmu partnerovi úplne oddať, no doteraz ste stretávali skôr tých nesprávnych mužov. Do vzťahov idete úplne naplno a práve marec vám v láske bude mimoriadne priať. Stretnete muža, ktorí vás nielen fyzicky očarí, ale bude vám blízky aj emočne. Pôjde o človeka, ktorého už dlhší čas máte vo svojom živote, no doposiaľ ste si nikdy neuvedomili, že by ste mohli tvoriť pár.

Mohlo by vás zaujímať: Kvetiareň si vás získa na prvý pohľad: Dve mladé baby priniesli na Slovensko úplne nový koncept, je skutočne jedinečný

Lev

Rada flirtujete, užívate si pozornosť mužov, radíte sa do kategórie vášnivých mileniek, ktorým je naozaj ťažké odolať. No a vy toto viete celkom slušne využiť vo svoj prospech. Fyzická príťažlivosť v kombinácii s vašou povahou nežnej krásky, dáva totiž chlapom poriadne zabrať. No bezduché flirtovanie sa tomto období premení na ozajstnú lásku. Natrafíte na muža, ktorého spoznáte na mieste, ktoré veľmi často navštevujete. Prvý vás osloví on a aj keď tomu spočiatku nebudete dávať veľkú šancu, čoskoro začnete tvoriť pár.

Inšpirujte sa: Krásna novinárka vymenila Paríž za vilu z 19. storočia: Obchádza farmárske trhy a varí jedlá svojho života

Panna

Ste veľmi starostlivá, až nadmieru tolerantná, skutočne oddaná, neuveriteľne vášnivá a neustále sa snažíte investovať do vzťahu svoju energiu. Chcete aby všetko fungovlao na 100%. A práve to je dôvod, najčastejšieho rozpadu vašich vzťahov. Ak sa totiž žena prehnane snaží, väčšina chlapov to nedokáže úplne spracovať. No práve v marci takého stretnete. Muža, ktorý presne po takejto partnerke túži. Bude vás považovať za kráľovnú a vy sa tak pri ňom budete aj cítiť. 

Veríte tomu, že v marci stretnete svoju osudovú lásku?

spolu hlasovalo 268 ľudí

Áno
82
Nie
186

- Najčítanejšie -