Presunúť na hlavný obsah

S týmito znameniami to v posteli veľmi neklape: Aby ste dosiahli to, čo chcete, je to vo vašich rukách

Partnerské vzťahy

Majú veľké srdce a ukrývajú v sebe možno najviac lásky, ktorú si šetria pre svojho životného partnera. Stojíte však pred veľkou výzvou – ako v nich prebudiť viac vášne a spontánnosti?

Niektoré páry dokážu fungovať bez lásky, iné bez sexu. Ideálne však je, keď máte vo vzťahu dostatok jedného aj druhého a vtedy sa to odrazí na celkovom šťastí oboch partnerov. Zatiaľ čo niekto tento „ideál“ dosahuje prirodzene a bez toho, aby si to uvedomoval, iné páry musia na tom zapracovať, ak chcú niečo zmeniť. 

S ktorými znameniami to je v otázkach intimity náročnejšie a v posteli to nefunguje podľa predstáv? Pozor však, neznamená to, že sa to nedá zmeniť. Je to výzva pre partnera, ako v nich prebudiť vášeň a na aké erotogénne zóny im siahnuť.

Prečítajte si: Medových týždňov sme sa nedočkali: Tieto fotky zo svadby odhalili, čo som si na manželovi po celý čas nevšimla

 

Panna vás dokáže namotať, ale potom cúvne

Ako na ne: Zamerajte sa na polohy, v ktorých ich ochránite

Vedia využiť svoj šarm na to, aby si získali opačné pohlavie. Robia to podvedome a počas pár minút sa stávajú svojou nevinnosťou lákadlom pre druhých. Keď však dôjde k veci, cúvnu. Držia si odstup a získavanie si ich náklonnosti v otázkach intimity je o čosi náročnejšie. Potrebujú čas. 
Žena narodená v znamení Panny dáva mužovi pocit, že je ich ochranca. To medzi nimi vytvára veľmi silné puto. Vďaka tomu je chlap ochotný čakať a urobiť všetko pre to, aby to s ňou klapalo aj v sexe. Vie ubrať zo svojich nárokov a po čase si „pretvoriť“ toto žieňa a budovať v nej sexuálny apetít. Zdá sa vám to nereálne? Nie je. Ak obidvaja chcú, dokážete zmeniť aj svoje sexuálne návyky. Ak sa žena bude cítiť bezpečne, oveľa viac sa uvoľní a využije svoj skrytý šarm a vášeň. Na druhej strane, tým, že sa takto krôčik po krôčiku odhaľuje, muža priťahuje ešte viac.

Ryby milujú dlhé predohry na úkor pôžitku zo sexu

Riešenie pre vás: Potrebujú, aby ste boli akčnejší vy, ale nechajú sa prehovoriť na erotické experimenty

Ryby majú dobré srdce a predstavujú vrúcnosť a rodinnú stabilitu. Milujú dotyky, takže cesta ku nim vedie cez romantické gestá a dotyky. Ak ich postrádate, máte problém. V otázkach sexu milujú dlhšie predohry, niekedy také dlhé, že partner sa môže nudiť. Majú totiž pocit, že pre toho druhého nie sú dôležitý, pokiaľ im nevenujete 100% seba. Nie každý to však dokáže, to im zase Ryby nemôžeu potom zazlievať. Nevera však nie je riešením, nezaslúžia si to. 
To, kedy sú Ryby uvoľnenejšie a povoľnejšie je späté so zážitkami a zmenou prostredia. Ryby milujú prekvapenia, takže to vezmite do vlastných rúk a snažte sa mu urobiť romantiku, ktorú nebude čakať. Po poháriku červeného vína sú oveľa viac otvorenejšie a prekvapí vás, čo sa v nich skrýva. V posteli nie sú také nudné, ako sa na prvý pohľad zdá. Potrebujú len, aby ste boli tou akčnejšou polovičkou vy, inak sa nechajú prehovoriť na rôzne erotické experimenty.

Neprehliadnite: Robila som mu spoločnosť na služobnej ceste: Tomuto prestaňte veriť, ak nechcete, aby vás muž vodil za nos

 

Rak túži po dokonalosti z rozprávky

Zamerajte sa na: Vyskúšajte sa vžiť do úlohy hercov a zahrajte sa na vášnivú scénu z filmu 

Patria medzi hanblivé bytosti a v prípade žien snívajú o dokonalosti z rozprávky. Možno práve tieto zaryté ideály sú brzdou v tom, aby žili život v prítomnosti a dokázali sa uvoľniť. Tak silno túžia po láske a po tom, aby ich muž nosil na rukách, že často zabúdajú na to, či aj oni sami opätujú partnerovi takúto pozornosť. 
Ich partner musí disponovať veľkou dávkou trpezlivosti a hoci dokážu byť s najväčšou pravdepodobnosťou ideálnymi životnými partnermi, v posteli to môže trochu škrípať. Zo začiatku tak okrem klasického misionára od nich nič extra nečakajte, ale ani im to nevyčítajte. Nerobte nátlaky, vytúžené ovocie príde, aj keď neskôr. Skúste s nimi hru na rôzne situácie ako z filmov, v ktorej si vyskúšate svoje herecké schopnosti a prepracujete sa k vášnivejším situáciám, ktoré vás samých prekvapia. 

- Najčítanejšie -