Presunúť na hlavný obsah

Erotogénne zóny žien podľa znamenia, v ktorom sa narodili: Týmito sexuálnymi hrami si ich získate

Partnerské vzťahy

Aké sú najtajnejšie zóny na tele, na ktoré ženy reagujú? Podľa znamenia zverokruhu zistíte, na ktoré miesta sa oplatí „zablúdiť“, keď v nich chcete rozpáliť vášeň.

Vodnár

Erotogénna zóna: členky

Muži ich milujú. Táto ženská časť s extra silným erotickým nábojom im bola doslova dopriata od Boha. Cez ženské členky sa im dostáva rozkoše, bez ktorej si nevedia predstaviť život. Neustále potrebujú nové a nové dobrodružstvá.

Prečítajte si tiež: Medových týždňov sme sa nedočkali: Tieto fotky zo svadby odhalili, čo som si na manželovi po celý čas nevšimla

Ryby

Erotogénna zóna: chodidlá
Milujú kúpeľ a masáže. Dlhé predohry sú ich výsadou. Vďaka sexepílu, ktorý ukrývajú práve v tejto oblasti si dokážu omotať okolo prsta nejedného chlapa. U nohách im leží každý druhý. Svojimi ladnými pohybmi vedia, že práve v tom sa skrýva túžba po ženskom tele. V posteli milujú hravosť a čo najdlhšie.

Baran 

Erotogénna zóna: hlava
Ženy narodené v znamení Barana majú citlivosť vo vlasoch a na hlave. Nežné dotyky pokojne môžu byť striedané potiahnutím, majte však všetko pod kontrolou. Pomôcť by vám v tomto mohli aj sexuálne hračky.

Býk

Erotogénna zóna: krk
Ženy v znamení Býka si získate láskaním po krku. Táto zóna je u nich citlivejšia ako akékoľvek iné a ak chcete, aby ste pre ne boli celý vesmír, dosiahnete to touto cestou. Po bozkoch na krku vám Býk odpustí asi všetko. 

Blíženci

Erotogénna zóna: ramená
Blíženci si radi vychutnávajú pozornosť iných. Flirtovanie im ide od narodenia. Za dverami spálne sa pri nich nemusíte ničoho obávať, nie sú to totiž žiadne konzervy. Ich erotogénnou zónou sú ramená, ktoré ponúkajú priestor na rôzne hry s rukami v putách.

Rak

Erotogénna zóna: hrudník a prsia
Ich zóna sa spája s ich emocionálnou vyspelosťou. Materská láska je to, čo ich vystihuje a preto je to práve oblasť hrudníka, ktorá ich dostáva do rozpakov. S ich citmi si však nezahrávajte, ak dokážete niekoho hlboko radiť, je to práve žena v znamení Raka. Musíte ísť na ňu veľmi pomaly a skôr konzervatívnym spôsobom.

Lev

Erotogénna zóna: srdce a chrbtica
Majú v sebe čosi živočíšne. Partia, ktorá je stávkou na istotu v snahe rozpáliť ich telo je jednoznačne chrbtica a chrbát ako taký. Krúživými pohybmi v nich viete zalarmovať všetky vášne, pričom vám to rovnako násobne aj vráti. Erotické divoké hry priam milujú, nehovoriac o kostýmčekoch a rôznych situáciách. 

Panna

Erotogénna zóna: pás
Okolie brucha majú najcitlivejšie a práve túto sezónu milujú, keď im počas predohry láskate. Pomôže vám to uvoľniť ich a spoznať ich také, ako sa málokomu podarí. Za dverami spálne ukážu celkom iný charakter ako bežné dni. Tichá voda brehy myje.

Váhy

Erotogénna zóna: zadok
Zadok v ich prípade symbolizuje práve dve vyvážené váhy. Je preto pochopiteľné, že pre svoju pýchu urobia čokoľvek. O to viac sú rady, keď to niekto z ich okolia ocení. Muž, ktorý jej prejaví náklonnosť smerom k pozadiu, má vyhraté. 

Škorpión

Erotogénna zóna: intímne partie
Myslíme si, že toto nikoho neprekvapí. Ženy Škorpiónky sú verné svojej povesti a sú považované za sexuálne bytosti. Zbaliť ich je jedna vec a nesklamať v posteli druhá. Sú mimoriadne náročné a s erotickými hrami musíte v ich prípade siahnuť ďalej, mimo vašej komfortnej zóny.

Strelec

Erotogénna zóna: boky
Ženám v znamení Strelca vládnu boky. Sú pre nich akousi pýchou a bez nich by sa necítili žensky. Oblasť siahajúca k hornej časti nôh otvára bránu do tajov jej sexuálneho života.  Čomu sa táto žena poteší, sú nohavičky od výmyslu sveta. Práve túto zónu najradšej vystavuje na obdiv, najvyšší čas to oceniť.

Neprehliadnite: Robila som mu spoločnosť na služobnej ceste: Tomuto prestaňte veriť, ak nechcete, aby vás muž vodil za nos

Kozorožec

Erotogénna zóna: kolená 
Veľmi neobvyklá časť ženského tela, pričom zrejme ani nie každá žena v znamení Kozorožca si je vedomá tejto erotogénnej zóny. Neoplatí sa ju podceňovať len preto, že sa nachádza na takomto netradičnom mieste. Ženy v znamení Kozorožca sú vo verejnom živote zdržanlivé, ale v súkromí vedia prekvapiť.

- Najčítanejšie -