Presunúť na hlavný obsah

Mala som vzťah, v ktorom som sa doslova predala pod cenu: Dôvod, pre ktorý som to robila, nakoniec za to nestál

Sex a vzťahy

Karin vždy túžila po svete reflektorov, médií, televízie, šoubiznisu. Keď mala šancu a príležitosť, rozhodla sa skočiť po hlave do vzťahu kvôli splneniu si sna o televíznej hviezde. Tento vzťah jej však nakoniec viac uškodil než pomohol v jej kariére.

Mal mi pomôcť, ale nebolo by to zadarmo 

Naša známa, volajme ju Karin, túžila byť televíznou hviezdou a bola skutočne ochotná pre to urobiť čokoľvek. Popravde, ono to chce vždy dobré kontakty, nielen talent. Bohužiaľ, ale taká realita častokrát je. Ani neviem ako, ale dokázala si získať kontakt na jedného producenta v nemenovanej televízii, ktorý jej však neplánoval urobiť láskavosť len tak, za pekný úsmev: „Doslova mi vtedy na stretnutí mimo jeho kancelárie, v jednej tichej peknej reštaurácii pri večeri povedal, že to nebude zadarmo. Vraj takých ako som ja, pozná ďalšie desiatky a všetky sú schopné urobiť všetko pre to, aby sa dostali do sveta televízie a šoubiznisu, vraj konkurencia je veľká a čo som pre to ochotná urobiť ja, ak si ma vyberie,“ prezrádza Karin, ktorá, dnes vie, aká bola zaslepená a že konala neuvážene. 

Mohlo by vás zaujímať: Za peniaze si lásku (ne)kúpiš: Do akej miery zohrávajú úlohu financie v našich vzťahoch?

Hoci to nebolo správne, stala som sa jeho konkubínou 

Karin presne vedela, kam svojimi slovami mieri a hoci to znie ako otrepané klišé, presne takto to aj bolo. Tento na pohľad celkom príťažlivý chlap chcel od našej známej, aby mu robila gardé, aby ho doprevádzala na všetkých spoločenských podujatiach, pretože podľa jeho slov, bola skutočne reprezentatívna a spomedzi všetkých uchádzačiek sa mu najviac páčila. „Hoci som cítila, že to čo robím nie je správne, vedela som, že ďalšia príležitosť už nemusí prísť vôbec a ja som aspoň chcela skúsiť, či na to mám. Napokon som si povedala, že pre to, aby som dosiahla, čo chcem, musím niečo aj obetovať, tak som sa stala jeho spoločníčkou, konkubínou a áno, samozrejme, že som s ním spávala. No nemôžem povedať, že by to bolo s nejakým odporom, naopak, vedel byť aj veľmi štedrý a ja som na oplátku ešte aj dostala flek v televízii. Hoci malý, bolo na mne, aby som sa predviedla a prepracovala na ešte lepší. Presne to som si zaumienila a popritom plnila želania môjho šéfa a milenca v jednom,“ pokračuje vo svojom rozprávaní Karin, ktorá si najskôr povedala, že jej to za to stálo. No onedlho sa sama presvedčila, že to nebol jej najlepší nápad.

Čítajte tiež: Práve pre tieto dôvody treba nefunkčný vzťah ukončiť čím skôr! Okrem psychiky vám môže pomôcť aj k tomuto

Z televíznej hviezdy sa zo mňa stala akurát tak televízna kulisa 

Netrvalo dlho a závistlivé pohľady jej kolegýň, o ktorých vedela, že sa tam dostali podobným, ak nie horším spôsobom než ona, nenechali na seba dlho čakať. Podkopávali jej nohy, kde mohli, dokonca sa uchyľovali aj k ohováraniu na verejnosti a postupom času jej to aj otvorene povedali, čo si o nej myslia. „Doslova ma deptali každý jeden deň v práci, naviac som ich stretávala aj mimo nej, na spoločenských udalostiach, kde ma môj šéf a milenec v jednom nakoniec bral ako tretie koleso u voza a ja som len robila akúsi okrasu v kúte. Z televíznej hviezdy, ktorou som sa chcela stať sa stala akurát tak jeho televízna kulisa, ktorú na verejnosti ešte aj zosmiešňoval,“ opisuje ďalej, pričom dodáva, že nakoniec rýchlo vytriezvela a pochopila, že tadiaľto cesta nevedie. Nikto ju nebral vážne, pritom vedela, že nie je zlá v tom, čo robí, ale vzťah s týmto mužom, ktorý bol verejným tajomstvom, jej skôr ublížil než pomohol. 

Neprehliadnite: Mala som nadštandardné vzťahy so svojím šéfom: Nikdy by mi však nenapadlo, ako ďaleko to môže zájsť

Dnes nemám síce prácu snov, ale nie som ani cvičenou opičkou

„Nakoniec mi bolo z toho nablýskaného sveta plnom falošnej pozlátky skutočne zle. Nechcem, aby to vyznelo akože som len chúďa, ktoré bolo zneužité. Viem, sama si za to môžem. A nemôžem tvrdiť, že všade to takto chodí, hovorím len za seba a opisujem svoju trpkú skúsenosť. Nakoniec som dala v tejto televízii výpoveď a nechala dotyčnému odkaz, že končím s touto fraškou. Bolo mu to v podstate jedno, onedlho na to som ho videla v televízii apo jeho boku sa vynímala iná televízna kulisa namiesto mňa. Pri pohľade na ňu, som sa pýtala sama seba, prečo som to vlastne urobila a či som vyzerala tiež tak pateticky ako ona, napriek tomu, že ma prekrývali šminky a luxusné oblečenie,“ uvedomila si Karin, ktorá sa nakoniec zamestnala v regionálnej televízii blízko domova. Nebola to podľa jej slov práca snov, ale aspoň to bolo jej vlastné úsilie a nemusela nikomu robiť cvičenú opičku a ktovie, možno časom sa prepracuje aj k lepším veciam. Nateraz je však po svojej zlej skúsenosti spokojná aj sama so sebou a to je najhlavnejšie.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus