Presunúť na hlavný obsah

Týchto 5 vecí pridáva starším mužom na atraktivite: Čo ich robí pre opačné pohlavie nesmierne príťažlivými?

Partnerské vzťahy

Momentálne je akýmsi trendom, že starší muži randia s oveľa mladšími ženami. Skutočne oveľa, oveľa mladšími. Čo im okrem postavenia a finančného zabezpečenia pridáva na atraktivite?

Aj Vám sa zdá, že v 21. storočí sa stalo novodobým športom, že muži po štyridsiatke menia svoje manželky za mladšie verzie? Väčšina ľudí to začala pomaly prijímať ako prirodzenú súčasť života. Všetko to začína mileneckým vzťahom, ktorému sa darí v manželskom zväzku viac ako dobre. No a potom sa mužská polovička vyberie odrazu inou cestou. Zväčša takou, ktorá má sotva dvadsať, dlhé štíhle nohy a dokonalé telo. Myslia si totiž, že tak získajú akýsi elixír mladosti. Zároveň, pre mladé baby sú daní chlapi maximálne príťažliví. Čo im pridáva na atraktivite a robí ich jedinečnými? 

Neprehliadnite: Muži v tomto znamení sú najlepší milenci: Priťahujú ich ženy, ktoré nečakajú len na mužskú iniciatívu

1. Rešpekt a obdiv

Vyšší vek prináša mužom návod, ako sa dostať k zdrojom, ako stúpať po spoločenskom rebríčku, ako dosiahnuť rešpekt a úctu ostatných a to je pre mnohé ženy príťažlivé. Je to známe roky, nejde len o súčasný trend. 

2. Zrelosť a istota

Starší muži sú pre mnohé ženy atraktívni, pretože sú väčšinou oveľa zrelší, stabilnejší, spoľahlivejší. Možno aj povedať, že berú život o niečo vážnejšie a s väčším rešpektom a pokoru.  

3. Múdrosť a šikovnosť

Hoci telesná sila mužov s vekom vzrastá, asi len tak do tridsiatky a práve okolo 40- 50-tky, nastáva mierny pokles, rozhodne to daným pánom neuberá na sexappeale. Tento deficit je totiž kompenzovaný znalosťami, trpezlivosťou, šikovnosťou a ideálne aj múdrosťou. Možno povedať, že ženské preferencie pre starších mužov pochádzajú z doby lovcov, šikovný lovec priniesol domov lepšiu korisť. 

Prečítajte si: Pánska jazda pred svadbou sa mi stala osudnou: Keby som tušila toto, nikdy by som na ňu svojho muža nepustila

4. Sex nevnímajú len ako fyzickú potrebu

Sexuálny život už nevnímajú cez kvantitu, ale preferujú kvalitu. Vedia, čo sa ženám páči a veľmi im záleží na partnerkinom pôžitku. Milovanie vnímajú ako potešenie, nie ako fyzickú potrebu. 

5. Majú vyberaný vkus

Ak ide o výber reštaurácie, vína, či oblečenia, starší muži si naozaj potrpia na kvalitu a dobré kúsky. Už sa neuspokoja s priemerom. Neboja sa takejto investície a to sa ženám mimoriadne páči. 

Randili ste niekedy so starším mužom?

spolu hlasovalo 373 ľudí

Áno
274
Nie
99

- Najčítanejšie -