Presunúť na hlavný obsah

Týchto 5 znamení zverokruhu čaká v budúcom roku najviac zmien: Patríte medzi ne a na čo sa pripraviť?

Sex a vzťahy

Od nového roka vždy očakávame zmeny... lepšie vzťahy, pracovné príležitosti a ďalšie. Najviac zmien v roku 2020 však čaká práve týchto 5 znamení. Ste aj vy medzi nimi a čo myslíte, o aké zmeny ide?

Najväčšie zmeny v novom roku 2020 môžu očakávať konkrétne tieto znamenia. Ste medzi nimi? Ste zvedaví, aká bude vaša cesta? Či ide viac o pozitívne zmeny alebo negatívne? Na čo sa máte pripraviť? Pre internetový portál bustle.com vám to objasní astrologička  Lisa Barretta. 

Býk

Býkovi sa podarí budúci rok konečne si nájsť v živote istú rutinu a držať sa jej. V posledné roky sa totiž necítil príliš sám sebou a vždy nespokojne. V nasledujúcom roku však táto ich stratenosť a zmätok pominú a nastane ustálenie. Samozrejme bez nejakého úsilia to nepôjde. Rovnako mu však do cesty prídu noví ľudia, miesta, cez ktorých sa mu to podarí dosiahnuť. Treba milí býci, aby ste sa nezľakli, ale aby ste boli otvorení týmto novým ľuďom, miestam, veciam vo vašom živote, len tak máte šancu na najväčšiu zmenu vo vašom živote. 

Mohlo by vás zaujímať: Týmto si podľa hviezd ničíte vzťah: Vaše znamenie zverokruhu vám odpovie na to, prečo to nefunguje

Škorpión

Uplynulý rok bol pre škorpiónov skutočne náročný. Mali problémy aj v osobnom živote, čo vyústilo k rozpadom medziľudských, ale aj partnerských vzťahov, milostného života. Bolo to zapríčinené aj tým, že žili akoby v ilúzii, všetko videli hmlisto, nie reálne. Rok 2020 im v plnej sile odhalí pravdu, nastaví pomyslené zrkadlo, aby sa mohli zorientovať vo vlastnom živote. Približne od marca budúceho roka sa všetko zmení a oni dostanú príležitosť napraviť svoje vzťahy a vrátiť aj milostný život späť na správnu cestu. 

Strelec

Toto znamenie ja samo o sebe veľmi komplikované. Strelci by chceli všetko, veľa, túžia vyniknúť. Veľakrát majú preto aj problém nájsť si vhodného životného partnera. V roku 2020 sa však zmení prúdenie energie a smerom k nim bude vyslaná práve tá pozitívna. Tá najväčšia zmena pre toto znamenie bude spočívať v tom, že sa konečne usadia. Zamyslia sa dôkladne nad svojím životom, vzťahmi a rozhodnú sa pre toho správneho, na kom im záleží. Dajú si svoj osobný život do poriadku. 

Čítajte tiež: Dve znamenia zverokruhu, ktoré sa nikdy neprenesú cez neveru: Našli ste seba, alebo partnera?

Kozorožec

Pre kozorožca bude rok 2020 skutočne plný zmien asi najviac zo všetkých. Rok plný vzťahových transformácií je na blízku a je sa na čo tešiť. Naskytne sa mu veľa skvelých príležitostí. Bude schopný ťažiť aj z nevýhod, bude obratný, rozhodný, avšak aj opatrný. Keď už sa pre niečo alebo niekoho rozhodne, bude to stáť za to. Celý rok sa pre neho ponesie v zajatí viacerých možností, z ktorých bude miestami aj ťažké si vybrať. Bude sa musieť rozhodnú, či zachová staré priateľstvá, aktuálne partnerstvá, koho vylúči zo svojho života, koho prijme. Ale napokon všetko dopadne ešte lepšie než si vôbec predstavoval. To mu predpovedajú hviezdy. 

Neprehliadnite: Najideálnejší partner na vzťah sa narodil v tomto znamení: Máte ho po svojom boku aj vy?

Ryby

Pre ryby bol uplynulý rok 2019 šťastným vďaka pracovným úspechom a zmenám. V roku 2020 sa im však bude dariť aj na poli vzťahov a milostného života. Romantika bude sprevádzať ryby v ich osobnom živote. Ocitnú sa v správnom čase a na správnom mieste a dostane sa im toho najlepšieho. Naplno sa rozvinie ich kreativita a talent, ktorý využijú práve v oblasti vzťahov. 
 

- Najčítanejšie -