Presunúť na hlavný obsah

Ryby sú vo vzťahu pasívnejšie: S Kozorožcom si skvelo rozumejú, no s týmto znamením ich čaká presný opak

Zhoda partnerov

Pre znamenie narodené od 20.2 - 20.3. je typické, že sa radi nechávajú rozmaznávať. Vo vzťahu sú pasívnejšie, prečo?

Ryby  Baran

Ryby sú ako stvorené pre akčného Barana. Rybám nevadí ani Baranova snaha vládnuť a dominovať. Snivé a romantické Rybky svojou empatiou dokážu ohnivého Barana úplne odzbrojiť. Voda nemusí vždy oheň úplne zahasiť, môže sa stať, že oheň vodičku privedie do príjemného varu! Pri tejto kombinácii znamení ide o prekvapujúco dobrý a nádejný vzťah!

Čítajte tiež: Karma a jej vplyv na znamenia zverokruhu: Vodnár by sa mal zbaviť komplexov, Lev by mal povoliť zo svojich záujmov

Ryby  Býk

Pre obe znamenia je typické, že sú romanticky a sexuálne založené. Ak Býk dopraje Rybe slobodu a nechá ju plávať vo svojich tajomných vodách (napríklad ezoteriky), no pri tom jej poskytne ochranu a pocit bezpečia, vytvorí tak harmonický a dlhodobý vzťah naplnený vzájomnou láskou. Empatická Ryba zas Býkovi vytvorí podmienky na rozvíjanie fantázie. Býk sa potom čuduje, koľko sa toho dá na svete objavovať. Na začiatku vzťahu sa Býkovi môže Rybka zdať veľmi iluzórna a snivá, Býk zase Rybe veľmi prízemný a realistický, no obaja sa vďaka týmto vlastnostiam majú možnosť dostať presne do stredu bytia na Zemi.

Ryby  Blíženci

Ryba je citlivé a empatické znamenie, ktoré prirodzene priťahuje zvedavého Blíženca. Ten svojou prelietavosťou Rybu zraňuje a ona sa utieka k ružovým snom o náprave svojho partnera . Po triezvom zvážení situácie sa však často stane, že Ryba odpláva do svojich vôd a Blíženec odletí preč ako čajka za ďalšou vyhliadnutou korisťou.

Ryby  Rak

Obe znamenia sú vodné a dokážu nájsť súlad v každej oblasti života. Či už ide o milovanie, zariaďovanie domácnosti, alebo spoločnú prácu. Často spolu majú kŕdeľ detí, ktoré svorne vychovávajú. Dieťa narodené v iskrivejšom znamení ich rodinný život len utuží, pretože im zaženie každodennú rutinu a nudu, ktorá by im od pokojného spolunažívania hrozila.

Oplatí sa pozrieť: Vieme, ktoré znamenie si to tento rok najviac užije: Na Ryby zaberá romantika, Blížencov zas nadchne IQ!

Ryby  Lev

Ryba býva často pasívna a obdivuje žiariaceho Leva. Ten so svojou ohnivou povahou hľadá aktívneho partnera, ktorý mu bude veľa dávať, nielen prijímať. Citlivosť Ryby začne Levovi postupne liezť na nervy, čo empatická Ryba rýchlo vycíti a prekvapenému Levovi odpláva. Ak chcú tieto znamenia zostať spolu, je dobré spojiť fantáziu Ryby a tvorivosť Leva do zmysluplnej činnosti. Lev pri nej vynikne a Rybka nájde citové uspokojenie. Môže ňou byť napríklad charitatívna, alebo umelecká činnosť.

Ryby  Panna

Opozícia znamení v zverokruhu neznamená vždy len nesúlad. Tieto dve znamenia sa síce nepriťahujú na prvý pohľad, no keď sa spoznajú, pochopia, že sa jeden od druhého môžu veľa naučiť. Ryba pláva vo svojich snivých vodách a je plná fantázie. Panna je pragmatická a Rybu uzemní a uvedie do reálneho života na Zemi. Ak je to Ryba ochotná prijať, obe strany sú spokojné a Panna sa zas pod vplyvom Ryby stáva vnímavejšia k veciam medzi nebom a zemou.

Ryby  Váhy

Tieto dve znamenia spája vrodený vzťah k umeniu, na čom často budujú kamarátstvo. Pre dlhodobý vzťah sa však jeden z partnerov bude musieť naučiť viesť. Ryba je zasnená a rada pláva vo svojich vodách. Váhy sú príjemné a spoločenské. Ani jedno zo znamení sa nerado háda a rozhoduje. Ťažko preto spoločne dospejú k dôležitým životným rozhodnutiam, pretože všetko nechávajú na toho druhého. Pohár nečinnosti nakoniec pretečie a každý zostane sám. Váhy však určite nie na dlho. Ryba tiež pláva rada v tíme a samotu si postupom času aj ona vynahradí inde.

Ryby  Škorpión

Spojenie týchto dvoch vodných znamení tvorí krásny trigón ktorý predstavuje priaznivý astrologický aspekt. Silný Škorpión rád poskytne jemnej Rybe ochranu a dovolí jej čerpať z neho silu. Ocení hlbokú vzájomnú príťažlivosť a v neposlednom rade aj sexualitu. Rybe nevadí ani vlastnícky pud Škorpióna, ktorý ju podnecuje k umeleckej činnosti a rozvíjaniu vlastnej fantázie. Niekde hlboko v ich spoločnom sne je absolútne splynutie do jedného a premena v božské bytosti.

Ryby  Strelec

Spojenie dvoch znamení je vždy založené na zaujatí partnera. V prípade stretnutia Strelca s Rybou nájdu tieto znamenia spoločnú reč o umení, často poézii. Strelec okrem umenia potrebuje aj slobodu. Rybka sa zasa rada viaže a niekedy býva na partnerstve až závislá. To Strelec často nevydrží a ubzikne ďaleko, najradšej do cudziny. V tom lepšom prípade naňho Rybka počká, a keď sa Strelec na svojich cestách vybúri, môžu pokračovať v pokojnejšom vzťahu.

Vedeli ste, že? Karma a jej vplyv na znamenia zverokruhu: Vodnár by sa mal zbaviť komplexov, Lev by mal povoliť zo svojich záujmov

Ryby  Kozorožec

Kozorožec je zemský a realistický, preto si rád vezme jemnú a snívajúcu Rybku pod svoju ochranu. Ona mu za to vytvorí pokojný domov, kde môže čerpať sily na rozvíjanie svojej kariéry. Kozorožec má svoj cieľ a jeho partnerka Ryba ho v ňom podporí. V ich vzťahu sa pekne snúbi realita spolu so snom. Vzťah bude dlhodobý, bez veľkých emočných výkyvov.

Ryby  Vodnár

Vodnár a Ryby sú dve posledné znamenia zverokruhu. Vedia skoro všetko a spojenie týchto dvoch ľudí je veľmi zaujímavé. Na prvý pohľad sa zdá, že sú veľmi rozdielni. Empatická Rybka precíti to, čo intuitívny Vodnár vycíti. Ryba dopĺňa Vodnára jemnosťou a Vodnár vie svoju spoločníčku usmerniť tak, aby nezaplávala do mútnych vôd svojich ilúzií. Na začiatku si však uránsky partner musí dať pozor, aby neptúnsku zverenkyňu neodplašil svojou rádioaktívnou rýchlosťou.

Neprehliadnite: Letný horoskop: Váhy nehľadajte partnera za každú cenu, Levice si môžu pokojne užívať

Ryby  Ryby

Hovorí sa, že Ryby sú mlčanlivé. Samozrejme, nemusí to byť pravidlom vždy, ale dve Neptúnske znamenia sa určite vďaka svojej silnej empatii dohodnú aj bez rečí. Obzvlášť v sexualite, ale i v umeleckej tvorbe im to spoločne funguje výborne. Znamenie Rýb je typické pre umelcov. Je medzi nimi veľa manželských párov, ktoré zažívajú krízy, no dôležité je, že si vedia odpustiť a znova sa dať dohromady. Ich hlavnou devízou je schopnosť komunikácie aj bez slov, v ktorej čerpajú inšpiráciu do svojej ďalšej práce.