Presunúť na hlavný obsah

Strelec je veľký zvodca, no niektoré znamenia to pri ňom nevydržia: S kým všetkým má "taliansky vzťah"?

Zhoda partnerov

Obdobie od 23.11 - 21.12 je charakteristické pre znamenie Strelec. Títo ľudia sú veľkými zvodcami a dobrodruhmi zároveň. Dokáže im ale partner stíhať?

Strelec  Baran

Baran je bojovný a má veľkú záľubu v love, ktorý je tiež istým spôsobom boj. Práve boj spája Barana so Strelcom do náruživého vzťahu, ktorý týmto ohnivým znameniam veľmi vyhovuje. To, čo by mohlo byť pre niektorých neznesiteľné, týmto dvom pripomína hru a spoločné zápolenie. Taliansky, dynamický vzťah plný života, ktorý je však na počudovanie niektorých pozorovateľov,  nechcených poslucháčov, alebo susedov, stály.

Strelec  Býk

Býk je dominantný a má sklony vlastniť partnera, čo často hnevá ohnivého Strelca, ktorý má rád  nezávislosť. Vzťah týchto dvoch absolútne odlišných znamení je len veľmi ťažko udržateľný. Strelec je rodený filozof, zatiaľ čo Býk preferuje svoj zdravý sedliacky rozum a niekedy považuje Strelcove úvahy za uletené. Je tu potrebné urobiť podrobný horoskop a pozrieť sa, ako a kde sú v horoskope postavené ostatné planéty, nielen Slnko.

Spoznajte toto znamenie: Žena v znamení Býka je citlivá a romantická, muž sa rád obzerá po iných: Akí partneri sú pre nich teda vhodní?

Strelec  Blíženci

Obe znamenia sú živé, nepokojné a slobodomyseľné, čo by ich na prvý pohľad mohlo spájať. Opozícia medzi nimi je však dosť poznateľná. Veselý a priamy Blíženec začne postupom času Strelca kritizovať za jeho obľúbené filozofovanie, čo sa pochopiteľne Strelca dotkne. Oheň Strelca, ktorý mohol byť pozvoľna a dlho rozdúchavaný vzduchom Blíženca náhle vzplanie ako fakľa. Vzťah potom často zhorí vo vášnivom ohni vzájomných protirečení.

Strelec  Rak

Strelec si často myslí, že Rak je pre neho dobrá korisť, preto naňho zamieri. Citlivý Rak sa potom snaží Strelca uzemniť a spútať. Nemal by to však robiť okato, lebo Strelec sa pokúsi uniknúť.  Ak bude Rak trpezlivý, chápavý a nechá dobrodružného Strelca túlať sa po cestách - necestách za poznaním, po čase, keď sa Strelec vybúri, Rak sa dočká pokojnejšieho a umierneného vzťahu. 

Strelec  Lev

Tieto dve znamenia sú plné sily a ohňa. Ak si dobre sadnú, môže medzi nimi panovať veľké porozumenie. Strelec má svoje hodnoty a túži po dobrodružstvách, v ktorých ho Lev ochotne podporí. Strelec za každú cenu nepotrebuje byť stredobodom pozornosti, čo zase vyhovuje Levovi. Strelec vie vystihnúť správnu chvíľu, kedy má Leva vyzdvihnúť a navzájom si poskytujú veľa lásky, úprimnosti a slobody.

Čítajte: Lev je síce nesmierne vášnivý, ale to niekedy nestačí: S týmito znameniami vo vzťahu doslova bojuje

Strelec  Panna

Tieto dve znamenia sú dosť odlišné. Panna má rada vo veciach i v živote systém a poriadok. Strelec je dobrodružný typ a nerád veci plánuje príliš dopredu ako Panna. Vo vyššom veku by sa tieto dve znamenia mohli dať dokopy. Panna poskytne Strelcovi rodinné zázemie a on jej na oplátku ponúkne pestrý život. Obe znamenia často spája filozofia a duchovno.

Strelec  Váhy

Dobrodružný a aktívny Strelec milým a pokojným Váham imponuje. Väčšinou sa z nich rýchlo stanú dobrí priatelia. Váham záleží na usadlejšom vzťahu, preto sú medzi týmito znameniami niekedy rozbroje. Ak však Váhy odpustia optimistickému Strelcovi jeho úlety za hranice všedných dní, Strelec ocení domov, ktorý mu Váhy vedia svojim vkusom a eleganciou zútulniť.

Strelec  Škorpión

Optimistický Strelec zaujme hĺbavého Škorpióna niekde na svojich cestách za dobrodružstvom. Spája ich spoločný záujem o neprebádané a tajomné veci. Môžu spolu zažiť krásny vzťah založený nielen na sexe, ale aj na citoch a filozofii. Problém nastane, keď žiarlivosť a príležitostný pesimizmus Škorpióna odradí Jupiterského partnera od pevného zväzku. 

Mohlo by vás zaujímať: Škorpión je rodený manipulátor: Vo vzťahu sa mu musí partner z tohto dôvodu podriadiť

Strelec  Strelec

Dvaja dobrodružní Strelci radi spoločne blúdia svetom. Ak sa stretnú pri spoločnej záľube, je to dobré. Problém vznikne vtedy, keď sa jeden z partnerov chce usadiť a druhý ešte nie. Vtedy vzniká spor a iskrí to medzi nimi tak, ako sa na ohnivé znamenia patrí. Riešením môže byť len veľká dávka tolerancie a optimistického humoru.

Strelec  Kozorožec

Konzervatívneho Kozorožca dráždia Strelcove dobrodružné a cestovateľské maniere. Pritom to tak nemusí byť donekonečna a v tomto vzťahu obzvlášť platí heslo: trpezlivosť ruže prináša. Čím je Kozorožec starší, tým je hravejší. Pre Kozorožca je príznačné že sa v detstve správa ako starec a v starobe ako mladík. So Strelcom je to presne naopak, v mladosti sa vybúri a na starobu zvykne dostať rozum a usadiť sa.

Strelec  Vodnár

Aj keď sú rozdielni, sekne im to spolu. Tieto dve znamenia sa stretli naozaj dobre a vhodne sa dopĺňajú. Obaja radi objavujú nové obzory. Spája ich duchovno a humanizmus. Strelec na Vodnárovi obdivuje jeho revolucionársku povahu. Buď sa túlajú životom spolu, alebo si na čas doprajú slobodu a potom sa spoločne delia o zážitky. Strelec svojim optimizmom dodáva Vodnárovi energiu vždy keď má spleen a zamýšľa sa nad budúcnosťou ľudstva. Strelec ho dokonca podnecuje ku spoločným projektom a vylepšeniam budúcnosti.

Toto si nenechajte ujsť: Váš karmický rok vám môže otvoriť oči: Dátum narodenia odhalí, v ktorom roku ste teraz a čo vás čaká

Strelec Ryby

Spojenie dvoch znamení je vždy založené na zaujatí partnera. V prípade stretnutia Strelca s Rybou nájdu tieto znamenia spoločnú reč o umení, často poézii. Strelec okrem umenia potrebuje aj slobodu. Rybka sa zasa rada viaže a niekedy býva na partnerstve až závislá. To Strelec často nevydrží a ubzikne ďaleko, najradšej do cudziny. V tom lepšom prípade naňho Rybka počká, a keď sa Strelec na svojich cestách vybúri, môžu pokračovať v pokojnejšom vzťahu.