Presunúť na hlavný obsah

Dve znamenia zverokruhu, ktoré sa nikdy neprenesú cez neveru: Našli ste seba, alebo partnera?

Partnerský horoskop

Kým jeden človek neveru v žiadnom prípade neodpustí, iný dokáže o celej veci a situácii diskutovať. Tieto dve znamenia majú vo všetkom jasno a neveru neodpúšťajú.

Aj keď veľa ľudí tvrdí, že jedna malá nevera je súčasťou takmer každého dnešného vzťahu, nemusí to tak byť. Záleží totižto na vašom vlastnom svedomí a na tom, ako riešite problémy. Dá sa totižto určite prežiť aj bez nevery a podvádzania sa navzájom.

Mohlo by vás zaujímať: Ženy v tomto znamení muži najčastejšie opúšťajú: Našli ste sa medzi týmito vlastnosťami aj vy?

Podľa hviezd sú vraj dve znamenia, ktoré o podobnej situácii a nevere nikdy zbytočne nediskutujú a hneď po tom, ako táto situácia nastane, zo vzťahu odchádzajú. Nepomôžu vraj ani prosby, či sľuby. Jednoducho oni neveru netolerujú, keďže ich prioritou je úprimnosť. Našli ste sa?

Býk

Neveru vám neodpustí ani muž a už vôbec nie žena narodená v znamení Býka. Jednoducho toto znamenie dokáže byť neverou tak veľmi dotknuté, že môžete robiť čokoľvek a napriek tomu sa postoj nezmení. Hoci sa to na prvý pohľad nezdá, keďže Býk patrí k mierumilovným znameniam, je to tak. Keď tomuto znameniu raz ublížite, nie je žiadna a ak tak len minimálna šanca na krok späť.

Kozorožec

Človek narodený v znamení Kozorožca je na tom úplne podobne ako už spomínaný Býk. Aj toto znamenie má vo svojich rozhodnutiach jasno a preto ak raz stratíte jeho dôveru, nie je šanca, aby ste ju časom získali späť. Jediné však čo robí Kozorožec inak, ako Býk je to, že pokiaľ niečo od vás potrebuje, dokáže predstierať, že vám nachvíľu odpustil. Avšak keď dosiahne svoje, veľmi rýchlo vám pri najbližšej situácii pripomenie, ako ste ho kedysi zranili.

Inšpirujte sa: Najvernejší manželia sa narodili v týchto štyroch znameniach: Je medzi nimi aj ten váš?

Práve preto je najlepšie nepodvádzať a zbytočne neprovokovať šťastie. Veľakrát sa totižto stane, že človek, ktorého podvedieme bol práve ten, ktorý by nám nikdy vedome neublížil.

V ktorom zo znamení ste sa narodili vy?

spolu hlasovalo 2877 ľudí

Býk
688