Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Žiarlivá priateľka mi zničila nielen život, ale i kariéru a to takýmto spôsobom

Erotické poviedky

Ja som mala pred týmto vzťahom dva krátkodobé s mužmi, no napokon som sa zaľúbila do ženy.

Môj vzťah sme držali v tajnosti až príliš dlho. Možno aj to bola príčina toho, ako to celé dopadlo. S Mariannou sme spolu už viac, než tri roky, no nikdy sme to neprejavovali na verejnosti, ani v rodine. Ona nepozná tú moju, ja nepoznám tú jej. Zozačiatku nám to takto obom vyhovovalo. Nechceli sme, aby sme boli stredobodom pozornosti, keďže lesbičky sú u nás stále niečo ako atrakcia. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Zvláštna ponuka od neznámeho muža zmenila môj pohľad na sex

Ja som mala pred týmto vzťahom dva krátkodobé s mužmi, no napokon som sa zaľúbila do ženy. Ju muži nikdy nepriťahovali. Žijeme spolu už rok. Všetko bol v našom vzťahu priam dokonalé. Obe sme sa chápali, podporovali a videli sme našu spoločnú budúcnosť. Jediné čo bolo v našom vzťahu doposiaľ nevypovedané, bola otázka, či to povieme aj nášmu okoliu. 

V tomto sme odlišné

Moji bývalí partneri o mne nevedeli, že som bisexuálne orientovaná. Nemala som potrebu o tom rozprávať. O mojej Marianne to ale veľa ľudí vedelo. Jej vzhľad, krátke vlasy a veľmi ležérne obliekanie tomu aj nasvedčovali. Ja mám dlhé vlasy, milujem sukne a vysoké opätky. Sme v tomto veľmi odlišné. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Tajomstvo z mojej minulosti, o ktorom sa moja priateľka nikdy nemala dozvedieť...

Naša kríza sa začala, keď som zmenila prácu. Predtým sme pracovali spolu, no prijali ma do spoločnosti, kde som sa mohla končene venovať tomu, čo ma baví. V agentúre mám na starosti celkovú organizáciu veľkých podujatí a prácu milujem. No ako to už býva, takáto práca zaberá naozaj veľa času, víkendové výjazdy a spoločenské akcie. Upozorňovala som na to dopredu, takže som si myslela, že bude všetko v poriadku. 

Po mojom prvom projekte začala byť Marianna nervózna. Volala mi každú hodinu. Myslela som si, že má o mňa strach. No časom som zistila, že to nie je strach ale chorá žiarlivosť. Začala som mať paranoické stavy o tom, že ma sleduje. Zisťovala si, kto so mnou na akcie chodí, kde sme, dokonca ako v hoteli spíme. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: O manželovej milenke som sa dozvedela mesiac po svadbe, rozhodla som sa...

Po troch mesiacoch, tesne pred tým, ako sa mi končila skúšobná doba v práci, prišla osobne do agentúry. Rozprávala veľmi hlasno o tom, že vie, s kým spávam. Zobrala som ju za ruku a odviedla do miestnosti, v ktorej nikto nebol. Jej hysterický záchvat ma šokoval a nevedela som, ako ju zastaviť. 

Už nikdy viac

Nakoniec prišiel môj šéf, ktorý sa jej pokúšal dohovoriť. Odišla som s ňou, aby som si nenarobila ešte viac hanby, než doteraz. Doma mi sľubovala, že sa to už nebude opakovať, že len spanikárila, lebo sa bojí, že ma stratí. Lenže to už bolo neskoro. Dostala som okamžitú výpoveď s tým, že keď si doriešim osobné záležitosti, tak ma vo firme radi uvidia. Ja som sa tam už ale po tomto, čo sa stalo, vrátiť nechcela. 

Prečítajte si:Erotické poviedky: Na pracovnom pohovore mi dal tento muž veľmi nevhodnú ponuku, nebol v tom ale sám

S Mariannou som sa rozišla a našla si novú prácu, aj keď to chvíľu trvalo. Žiarlivosť je vo vzťahu fatálne vlastnosť. Teraz som sama a sústredím sa momentálne len na seba.