Presunúť na hlavný obsah

Najznámejšie sestry Kendall a Kylie Jenner sa nedelia len o značku oblečenia, ale aj o chlapov

Zahraničné celebrity

Kto by ich nepoznal? Sestry Jennerové, ktoré patria do klanu Kardashian, nepochybne patria medzi najvplyvnejšie celebrity sveta. Napriek tomu, že o pozornosť nemajú núdzu, si však musia chlapov občas striedať.

Na rozdiel od svojich nevlastných sestier, Kylie a Kendall Jennerové detaily svojho súkromného života nerozoberajú so širokou verejnosťou. Tak, ako sa najmladšej členke klanu Kardashian Kylie podarilo tajiť tehotenstvo, do dnešného dňa tiež nie je zrejmý úplný počet chlapov, s ktorými Kendall a Kylie randili. Podľa paparazzi záberov a viacerých zahraničných zdrojov je však jasné, že sestry majú podobný vkus. Obidve totiž randili napríklad s ASAP Rocky-m či mali slabosť pre modela Faiha Kadra.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

throwback

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),

Prečítajte si: Premena dekády: Z nenápadného dievčatka je supermodelka, z plastikovej barbie miliardárka

Pred tromi rokmi sa Kendall spoznala s raperom Travisom Scottom, s ktorým si okamžite padli do oka. Napriek tomu, že si niekoľkokrát spolu vyšli dokonca aj na verejnosti, sa ich vzťah nedal rátať na mesiace. Rozchod rapera príliš nebolel, nakoľko si takmer okamžite začal užívať a po niekoľkých týždňoch supermodelku nahradil. Na tom by nebolo nič zvláštne, ak by na jej miesto nedosadil práve jej mladšiu sestru Kylie. 

Aby toho však nebolo málo, Travis si ''triumf'' v podobe slávnych sestier uvedomoval a hrdo sa ním pýšil. Nezdráhal sa dokonca odpovedať ani na otázku, ktorá z nich je lepšia v posteli. „Pýšil sa, že Kylie je v posteli omnoho lepšia ako Kendall a má sa s čím hrať,'' prezradili blízki priatelia rapera. Čo sa týka povahy dievčat, karta sa však obrátila. „Kendall je väčšia osobnosť,'' porovnal Travis sestry. 

Dnes má raper s Kylie dcérku Stormi, no v ich vzťahu sa striedajú výročia s rozchodmi. Momentálne sú od seba opäť oddelení a je otázkou, čo by si viac priala Kendall...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

partners in crime 4 evaaa

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),