Presunúť na hlavný obsah

Ktorá členka Kardashianiek sa najbližšie stane matkou? Ich mama Kris Jenner prezradila najnovšie detaily

Zahraničné celebrity

Kris Jenner sa na málo vnúčeniec veru sťažovať nemôže. Porodila a vychovala 6 detí, z ktorých 5 jej dalo jedno aj viac vnúčat. O prvé sa postarala najstaršia dcéra Kourtney a o najmladší prírastok zase kontroverzná Kim, ktorá vraj ešte zďaleka neskončila. Ale ktorá z nich sa podľa babičky Kris stane opäť matkou najskôr?

Kris Jenner o svojej rodine hovorí najradšej 

Ak existuje niečo alebo niekto o čom úspešná matka, ktorá stojí na čele rodiny Kardashian - Jenner, Kris Jenner, hovorí najradšej, je to práve jej veľká rodina. Klobúk dolu, lebo porodiť, vychovať a postarať sa o rozbehnutie kariéry v podstate všetkých svojich detí, to si vyžaduje obrovské marketingové, ale aj osobné zručnosti, ktoré Kris nepochybne má. Jej rodina jej má skutočne za čo byť vďačná, koniec koncov, toto impérium vybudovala vlastnými rukami a silami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé (@khloekardashian),

Mohlo by vás zaujímať: Toto odlišuje Kendall Jenner od zvyšku klanu Kardashianiek: Kvôli tomuto nikdy nepodstúpila plastiku

Boli jej povedané vety, ktoré musela pravdivo doplniť

Jej deti sa jej odvďačili aj tým, že sa z Kris stala skutočne babička na plný úväzok. Koľko tých vnúčat vlastne má? Je už 8-másobnou babičkou a vraj pri tom rozhodne neostane. Nedávno sa zdôverila v svetoznámej americkej šou Ellen DeGeneres aj s detailmi, ktorá z jej dcér sa podľa nej stane ďalší krát matkou a bolo to veľmi úsmevný rozhovor. Ellen vraj povedala Kris niekoľko viet, ktoré musela pravdivo doplniť. Viac menej sa týkali jej a života jej detí. Tak sa fanúšikovia známej rodiny dozvedeli aj to, že obľúbenou dcérou dňa bola práve v danej chvíli Khloé a dcérou, ktorá pravidelne nedvíha hovory zase Kylie. Ale vraj jej to nevyčíta, pretože okrem povinností matky, riadi aj mega úspešné kozmetické impérium. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kris Jenner (@krisjenner),

Zaujímavá veta, zaujímavá odpoveď 

Ďalšia veta, ktorú chcela slávna Ellen od Kris doplniť, znela: „Môj ďalší vnuk bude od...“ a Kris sa skutočne vynašla a doplnila: „Kourtney alebo možno Kylie. Alebo žeby Kendall?“ Či už pravdivo alebo žartom, niečo by bolo pravdy na všetkým možnostiach a povieme vám aj prečo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kris Jenner (@krisjenner),

Čítajte tiež: Neuveriteľné video, ešte nemá ani 2 roky a už takto snowboarduje: Uhádnete, ktorej známej celebrity je tento malý anjelik?

Kortney aj Kylie majú svoje dôvody, pre ktoré by chceli byť opäť matkami

Prvé dve možnosti by však podľa fanúšikov boli najpravdepodobnejšie. Kourtney bola prvá, ktorá dala Kris vnúčatá a možno by ešte po jednom dieťati skutočne túžila, keď vidí ako sa rodiny jej sestier predovšetkým Kim rozširujú. Kylie sa nedávno pre médiá vyjadrila tiež v tom zmysle, že by chcela svojej dcérke Stormi dopriať súrodenca čím skôr a keďže sa k otcovi svojho dievčatka opäť vrátila, možno to nie je také nereálne. No Kendall Kris jednoznačne povedala zo žartu. Ako vieme tá sa momentálne stále sústreďuje na svoju kariéru najlepšie platenej modelky sveta. No na druhej strane, kto vie? Kardashianky vždy vedeli ako šokovať svet. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kris Jenner (@krisjenner),

Neprehliadnite: Premena dekády: Z nenápadného dievčatka je supermodelka, z plastikovej barbie miliardárka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kris Jenner (@krisjenner),

Nechajme sa teda prekvapiť... 

Čo myslíte, ktorá zo sestier rodiny Kardashian-Jenner má skutočne najbližšie stať sa matkou v dohľadnej dobe?

spolu hlasovalo 182 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus