Presunúť na hlavný obsah

Kim Kardashian prezradila detaily o tohtoročnej vianočnej tradícii: Aby sa nepohádali, rozhodla sa pre tento krok

Zahraničné celebrity

Keď príde reč na slávnu a extravagantnú rodinu Kardashian-Jenner, v zálohe majú hneď niekoľko vianočných tradícií. Jednou z nich je aj spoločná rodinná vianočná pohľadnica, ktorá je vždy premyslená. Tento rok však bude možno celkom iná. V čom?

Fanúšikovia čakajú na vianočný pozdrav každý rok 

Každý rok fanúšikovia tohto slávneho klanu Kardashian-Jenner čakajú na slávnostné a premyslené rodinné vianočné pozdravy, pohľadnice. Je na nich vždy celá rodina a vždy perfektne zladená. Tento rok fanúšikovia a médiá opäť netrpezlivo čakajú. Spojiť však rodinu, aby sa dala dokopy čo i len na rodinné vianočné fotenie je veľmi náročné. Všetci členovia rodiny sú totiž rozlietaní a majú plné ruky pracovných povinností. Vianočné obdobie a koniec roka je pre nich ešte viac hektický. 

Mohlo by vás zaujímať: Kráľovské tradície, ktoré nás skutočne dostali: Toto robia členovia monarchie v období adventu

Vianočné fotenie na pozdrav je pre ne udalosťou

Vianočné pozdravy a ich rozposielanie je pre rodinu skutočnou vianočnou tradíciou, bez ktorej si Vianoce nevedia predstaviť rovnako ako bez ich vianočnej párty. Celkovo, Vianoce sú pre ne všetky veľkou udalosťou, vďaka ktorej sa môžu ešte viac zviditeľniť. Ich vianočné pohľadnice rozhodne nie sú nevýrazné, rovnako ako ich členky. Dajú si záležať nielen na vizáži, ale aj vhodnom sviatočnom oblečení. 

Čítajte tiež: Tradičné Vianoce v štýle rodiny Beckhamovcov: Takto trávia Štedrý večer a vianočné sviatky

Minulý rok jedna členka rodiny chýbala 

Minulý rok chýbala na vianočnom pozdrave modelka Kendall Jenner, ktorá bola veľmi zaneprázdnená, pracovne vyťažená. Takto sa predstavili Kardashianky takto pred rokom aj so svojimi ratolesťami. Všetky sestry pokope okrem jednej, Kendall, len matky a ich deti.

Dokonca sama Kendall vraj priznala, že bude najlepšie, aby na pohľadnici boli len matky a ich deti. Takže jej to vôbec neprekážalo a dodala: „Boli sme na natáčaní celý deň a vianočné prianie sa neplánovalo. Kim chcela, aby sme sa všetci zrazu pripravili a aby sme urobili vianočný pozdrav. No ja som povedala, že musím ísť. Musela som bežať aj s mamou kvôli nejakej práci a na fotenie som naozaj nemala čas.“ 

Neprehliadnite: J Lo prezradila svoj tradičný vianočný rituál: Toto robí každý rok, keď všetci zaspia...

Kim prezradila detaily o tohtoročnej pohľadnici 

Vianočné fotenie má, takpovediac, pod palcom ako inak Kim, ktorá si manažovanie fotenia skutočne užíva. Tento rok už stihla prezradiť pár detailov o tom, ako by malo vyzerať to tohtoročné: „Myslím si, že tohtoročná vianočná pohľadnica bude iba o mojej rodine, ja, Kanye a deti, pretože je nás veľa a ešte by sme sa pohádali,“ citoval ju internetový portál cheatsheet.com, a dodala, že so sestrami sa na túto tému ešte ani nerozprávali. Každopádne tiež dodala, že ak sa chcú sestry pridať, nemá nič proti alebo môžu pokojne použiť jej fotografa na vlastné pozdravy. Je teda pravdepodobné, že všetky členky rodiny Kardashian-Jenner si urobia vlastné pohľadnice so svojimi rodinami. Nechajme sa teda prekvapiť.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus