Presunúť na hlavný obsah

Kate Middleton roky bojovala s týmito komplexami: Vďaka tomuto sa jej ich podarilo prekonať

Zahraničné celebrity

Áno, aj manželka budúceho panovníka Veľkej Británie trpela komplexami. Veľmi otvorene priznala s čím roky bojovala.

Roky nespokojnosti

Podľa nás vyzerá božsky a spoločnosť ju miluje. Stala sa doslova fashion ikonou a ženy po celom svete kopírujú jej štýl. Nielen outfitov ale aj vrámci starostlivosti o seba. A hoci na prvý pohľad pôsobí naozaj sebaisto, nie je to úplne pravda. Aj manželka budúceho následníka trónu Veľkej Británie, Kate Middleton, roky bojovala sama so sebou a s tým aby sa dokázala prijať presne taká aká je.

Celý život vraj bojovala s tým, že sa jej nepáčia uši. Pripadali jej disproporčné ku zvyšku tváre. Práve preto nosila vždy účesy, ktorými ich zakrývala. Veď si len spomeňte, kedy ste ju videli s vlasmi v cope alebo zopnutými tak aby ich nemala v tvári. Naozaj veľmi zriedkavo.

Doteraz vraj toto cíti ako drobný handicap no občas prekvapí a ukáže sa na verejnosti aj s odhalením tejto partie. Pochopila totiž jednu zásadnú vec, ktorá je v boji s našimi vlastnými komplexami naozaj podstatná.

Čítajte tiež: 11-ročná dcéra J Lo zažiarila uprostred Super Bowl: Zdá sa, že z Emme rastie verná kópia svojej mamy

Až keď pochopila túto vec, zmenila pohľad na samú seba

Nádherná mama Georga, Charlotte a Louisa navyše nie je úplne spokojná so svojim nosom, no na to si vraj zvykla. Podľa nej je totiž mimoriadne dôležité, aby sa človek dokázal ráno prebudiť s tým že sa má rád. Aj jej samej to však roky trvalo a priznáva, že to nebolo ľahké. 

Preto vždy keď sa zobudí, ďakuje za to čo všetko má a povie si, aké veci má na sebe najradšej. Zaužívanie takejto mantry je podľa vojvodkyne skutočne dôležité. Len ak človek bude mať rád sám seba, môže byť aj vnútorne šťastný. Toto jej vraj povedala dobrá priateľka a odvtedy sa toho aj drží.

Mohlo by vás zaujímať: Láska Brada Pitta a Jennifer Aniston ožíva: Prvý osobný kontakt mali už dávnejšie, malo to však tento háčik

- Najčítanejšie -