Presunúť na hlavný obsah

Victoria Beckham ukázala šarmantnú mamu: Toto je jej tajomstvo, ako si zachovať ženskosť v každej oblasti

Zahraničné celebrity

Neviete nájsť ideálnu cestu ako si zachovať ženskú stránku v každej oblasti? Skúste to ako Victoria Beckham - od perfektnej figúry, vizáže až po osobnostný rast.

Naučte sa milovať samú seba

Dlhé roky nesie táto úspešná návrhárka a podnikateľka nálepku ľadovej kráľovnej. No v domácom prostredí je viac ako jasné, že jej nechýba zmysel pre humor a vie sa usmievať. Jej rodina je pre ňu všetkým. No napriek tomu, nezabúda sama na seba a vie, že žena sa o seba musí starať. 

Bývalá Spice-ka Victoria Beckham, po tom, čo vstúpila do sveta módneho priemyslu, neustále púta pozornosť. Stala sa ikonou krásy a štýlu. Hoci kedysi sa priznala k viacerým estetickým zákrokom a plastickým operáciámnapokon sa vrátila k prirodzenému vzhľadu. A málokto stále dokáže uveriť, že elegantná Victoria je mamou štyroch detí. Ako si však zachovať krásnu tvár a osobnostne rásť, aj keď ste podnikateľkou, mamou a manželkou zároveň?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

 

Príkladne sa stará o svoju pleť. To je podľa nej základ na to, aby si žena zachovala svieži vzhľad. Victoria priznala, že na tvár používa výlučne vlhčené detské obrúsky, ktoré ju nijakým spôsobom nedráždia. Skvele hydratujú pleť. Raz týždenne si vždy dopraje procedúru čistenia pleti, ktorú jej špeciálne na mieru pripravil celebritný dermatológ. Ďalšou vychytávkou, na ktorú nedá dopustiť je určite kokosová voda. Pije denne liter a podľa nej je to zaručený spôsob, ako dodať pleti jas a elasticitu zvnútra

Prečítajte si: Vzorový jedálniček na posilnenie imunity: Na toto nedá dopustiť nádherná viacnásobná mama Lena Perminova 

Nezabúda na cvičenie, ktoré je súčasťou jej denných rituálov. To sa prirodzene spája so zdravým životným štýlom,  ktorý je pre krásku doslova rutinou. Ak nestíha cvičiť sama, zapája aj dcérku a snaží sa ju viesť týmto smerom. Podľa Victorie je však základom všetkého, mať denný harmonogram.  Pomôže vám to vo veciach sa zorientovať a nestresovať sa zbytočne. Zároveň by ste si mali uvedomiť to, že je neuveriteľne dôležité milovať sama seba. Priznala, že aj jej trvalo dlho, kým to pochopila. Práve vtedy prechádzala érou spomínaných estetických ošetrení. No dnes to konštatuje ako chybu a nespokojnosť samej so sebou.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

Po tejto žene zdedila pôvab a nobelsu

Na známej kráske je veľmi pekné, ako sa stará o vzťah so svojou mamou. Po nej zdedila Victoria pôvab eleganciu a noblesu. Mama bola pre ňu vždy vzorom. Od nej sa naučila veľmi veľa vecí,  najmä to, ako osobnostne rásť a vážiť si samú seba. A  je jej za to vďačná. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

Neprehliadnite: Šatník Meghan Markle je nápaditý, ale aj veľmi nákladný: Kto však bude teraz platiť túto parádu? ​ 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus