Presunúť na hlavný obsah

Daniela Peštová očarila v kampani Victoria's Secret: S jej super postavou nemá konkurenciu ani u mladších

Modeling

Supermodelka Daniela Peštová najnovšie zažiarila v kampani luxusnej spodnej bielizne Victoria's Secret. Vo svojom veku potvrdzuje fakt, že úspešná modelingová kariéra môže trvať desaťročia.

Supermodelka Daniela Peštová začala svoju kariéru v 90. rokoch, keď éra modelingu bola diametrálne odlišná od tej dnešnej. Pracovitosť a profesionalita ju však vystrelili na vrchol modelingu a Daniela za tie roky potvrdila niekoľkokrát, že patrí medzi špičku.

Bezkonkurenčná krása

Na svojom tele neustále pracuje a to nielen fyzicky, ale aj mentálne, čo sa odráža na jej vzhľade. Všade, kde sa objaví z nej srší harmónia. Kalokagatia nikdy nesklame. Vo svete modelingu sa jej podaril jeden úspech za druhým a za jeden z najväčších bola považovaná spolupráca s Victoria's Secret. Byť jedným z anjelikov je snom nejednej modelky a okrem perfektnej postavy na to treba aj akýsi X-faktor, akým je osobnosť.

Spolupráca s Victoria's Secret je jej srdcovou záležitosťou

Keď mi zavolala agentka z New Yorku s ponukou na fotenie pre Victoria’s Secret, neváhala som ani na minútu, hneď som na ňu kývla. Je to moja srdcová záležitosť. Spolupráce s touto značkou boli vždy radosťou a vysoko profesionálne. Pôvodne sa malo fotiť pred vyše než mesiacom, ale produkcia sa posunula a tak hrozilo, že o fotenie prídem, nakoľko som mala už potvrdenú inú prácu v Európe. Nakoniec to však všetko klaplo, takmer doslova som priletela z jednej práce na druhú,“ neskrývala dojmy supermodelka a ikona, Daniela Peštová.

Plne podporujem stratégiu “inclusivity”, kde boli do fotenia zapojené aj napr. plus size modelky. A tiež ma potešilo, že zapojili aj nás, staršiu gardu modeliek :). Bolo tak trochu zvláštne stretnúť na fotení z pôvodného tímu modeliek len Helenu (pozn. red. Christensen), s ktorou bolo fajn sa opäť vidieť. Je to pre mňa pocta, že si do novej kampane vybrali práve mňa,“ dodala na záver Daniela.

Viac o jej kariére si prečítajte v rozhovore: Daniela Peštová: Bola som rada, že môžem vycestovať z Československa, nepotrebovala som byť v klube vyvolených

Najnovšie sa supermodelke podaril opätovný úspech a žiari v kampani tejto luxusnej spodnej bielizne. So svojím vzhľadom tak potvrdzuje fakt, že dokáže aj po troch desiatkach rokov bezproblémovo konkurovať mladším ročníkom.

VIDEO: Supermodelka Daniela Peštová zažiarila v kampani luxusnej spodnej bielizne Victoria's Secret

Hviezdou v kampani Victoria's Secret

Hovorí sa, že vek ženy by sa nemal prezrádzať. Daniela však vo svojich 49 rokoch vyzerá bezkonkurenčne a pre mnohé z nás je inšpiráciou. Život berie s gráciou a teší sa z každého jedného okamihu, pričom prirodzenosť a šťastie v ňom zohrávajú veľmi dôležitú úlohu. Jednoducho je to česko-slovenská ikona. 

„Veľmi ma teší tento obrovský úspech Daniely, ktorá je veľmi hrdá na to, že si ju Victoria’s Secret opäť vybrala pre svoju kampaň. Verím, že Daniela, ako ikonická supermodelka, bude vzorom pre dievčatá, nielen výzorovo, ale hlavne osobnostne, ktoré by sa chceli venovať v budúcnosti modelingu a ktoré sa k nám vzhľadom k presunutiu plánovaných kastingov môžu v tejto náročnej dobe prihlásiť aj online cez sociálne siete Elite Bratislava,“ dodal na záver modelingový expert Saša Jány.

- Najčítanejšie -