Presunúť na hlavný obsah

Brooklyn Beckham sa mení na svojho otca: Má 20 rokov, je z neho sexymbol a strieda jednu hollywoodsku hviezdu za druhou

Zahraničné celebrity

Už vo svojich 20 rokoch zaujíma média viac, ako ktorékoľvek iný známy potomok hviezd zo šoubiznisu.

Po otcovi?

Prvorodený syn Davida a Victorie Beckham posledné roky víri vody šoubiznisu viac, než by sa dalo predpokladať. Vďaka dobrým génom je z neho sexymbol, ako sa isto predpokladalo, no tiež veľký milovník žien. Už v pomerne v mladom veku stihol zažiť búrlivé romániky s viacerými hollywoodskymi hviezdami.

Prečítajte si: Leonardo DiCaprio vždy miloval modelky: Jeho súčasná partnerka je však predsa len v niečom iná

Najnovšie sa klebetí, že radín s ďalšou známou hviezdou Nicolou Peltz, ktorá je predovšetkým známa z filmu Transformers. Posledné dni boli médiámi prichytení v blízkom kontakte a to hneď niekoľkokrát. Zdá sa však, že potomok najsexi páru šoubiznisu má veľkú záľubu práve v modelkách a herečkách.

Mohlo by vás zaujímať: Dnes oslavujeme Deň otcov: Toto sú najštýlovejší celebritní oteckovia, pre ktorých je rodina najviac!

V minulosti randil napríklad s hviezdou Chloe Grace Moretz, na festival v Cannes dorazil po boku modelky Hany Cross, s ktoru sa postarali o menší škandál, keďže ich agresívnu hádku musela riešiť aj ochranka. Hanu neskôr vystriedala ďalšia modelka a herečka Phoebe Torrance, ktorá bola o neho o päť rokov staršia a až nápadne pripomínala jeho mamu. No a najnovšie je vraj hre spomínaná Nicola.

Neprehliadnite: Manželské tajomstvo vo vzťahu Beckhamovcov: Túto radu posunula Victoria najlepšej priateľke Eve Longorii

Ako hodnotia synovo správanie jeho slávni rodičia? No zatiaľ sa k jeho aférkam a škandálom nikto z nich poriadne nevyjadril. Navonok sa však Brooklyn javí ako starostlivý brat, ktorý nevynechá príležitosť tráviť čas s rodinou. Či z neho bude skutočný záletník alebo naopak, vyberie sa cestou svojho otca, ukáže až čas.

- Najčítanejšie -