Presunúť na hlavný obsah

Tajomstvo Audrey Hepburn k dokonalej figúre: Tieto tri veci robila každé ráno a večer, vďaka nim získala telo snov

Zahraničné celebrity

Na jej tajomstvo dokonalej figúry nedajú ženy dodnes dopustiť.

Herečka s tvárou dievčatka, ktorá sa stala ikonou a inšpiráciou pre tisíce žien po celom svete bola veľmi nežná, empatická, milá, no aj introvertná, hoci to málo ľudí tušilo. 

Prečítajte si aj: Chystá sa do chomúta? Najstarší syn Victorie a Davida Beckhama sa už tretí krát zasnúbil

Najradšej sa obliekala do elegantných čiernych šiat, nohavíc a jej najobľúbenejšími topánkami boli jednoznačne balerínky. Tvár si vždy vonku ukrývala za veľkými slnečnými okuliarmi. Doplnok, ktorý zbožňovala boli jednoznačne perly.

A aj keď ju miloval celý svet, ona sama mala v istých momentoch panický strach z veľkého množstva ľudí. Dokonca aj počas nakrúcania filmov, muselo byť pri jej scénach, čo najmenej osôb. Navyše si nezabudnuteľná Audrey Hepburn svoju krásu nikdy nepripúšťala, no jej telo a tvár jej ženy závideli.

Nemala ho však zadarmo. Milovala rituály, vďaka ktorým sa jej roky darilo udrživať dievčenskú postavu, bez náznaku prebytočných kíl. 

Rituály, na ktoré nedala dopustiť

  1. Nemenné raňajky a večera - Každý deň bez výnimky Audery raňajkovala toast s džemom. Nikdy to nemenila. Ráno mala tak zabezpečený dostatok energie a cukrov, ktoré jej vraj vydržali počas celého dopoludnia a na obed tak zjedla vždy menej ako väčšina ľudí. Večerala vždy vývar so zeleninou. Veľmi prísne však dodržiavala čas raňajok, obeda a večere.  Raňajkovala vždy 7.30 a večerala o 17:00.  V kufri na cestách jej nikdy nemohli chýbať jej obľúbené cestoviny, olivový olej a parmezán. Tieto veci si vždy dopriala len na obed. 
  2. Voda, voda, voda - Každé ráno na prázdny žalúdok vypila dva poháre teplej vody a pred posledným jedlom takisto. Eliminovalo to jej chuť, zaplnilo žalúdok a opäť si vďaka tomu dopriala menšiu porciu. 
  3. Vedela, že pohyb je kľúčový - Ráno aj večer začínala behom. Hoci v tej dobe to nebolo veľmi populárne, Audrey beh milovala. Najmä, ak bola niekde na nakrúcaní, kde ju v danom meste veľa ľudí nepoznalo, mimoriadne si takéto chvíle užívala. Bol to pre ňu zároveň aj psychický detox. Rovnako ako aj balet. Tomu sa venovala tiež každý deň. Naozaj na sebe veľmi tvrdo pracovala. Beh si dopriala hneď po prebudení a pol hodinku pred večerou. 

Mohlo by vás zaujímať: Magická svadba a nádherné šaty známej českej influencerky: Takýto deň D by chcela zažiť asi každá žena

Audrey bola na seba nesmierne náročná. Vo všetkom chcela byť perfektná. Snažila sa robiť všetko na 100%, v ničom nezlyhať. Či išlo o prípravu raňajok, alebo herecký výkon. 

- Najčítanejšie -