Presunúť na hlavný obsah

Magická svadba a nádherné šaty známej českej influencerky: Takýto deň D by chcela zažiť asi každá žena

Zahraničné celebrity

Ako si vy predstavujete svoj svadobný deň? Česká influencerka Veronika Franková v tom mala vždy jasno.

Česká influencerka Veronika Franková si pred pár týždňami prežila skutočne veľkolepý svadobný deň. S priateľom sa rozhodli pre svadbu na jednom z ich najobľúbenejších miest, kde zavítali už niekoľkokrát - na Havaji. Magická, romantická a dokonala svadba vo dvojici bola pre oboch splneným snom. Čo všetko však obnáša plánovanie takejto svadby, nám prezradila čerstvá nevesta.

Prečítajte si: Najkrajšie miesta na letnú svadbu: Kde si prídu na svoje nevesty, no aj všetci hostia?

Ako dlho si plánovala svoj veľký deň? Bol to spontánne alebo skutočne všetko do posledných detailov premyslené?

Všetko bolo samozrejme naplánované vopred. S manželom sme na tom pracovali zhruba od novembra minulého roka, teda nejakých päť mesiacov. Vedeli sme miesto, oddávajúceho, fotografku, ja som dokonca mala aj šaty vybrané, ktoré som si priniesla priamo z Prahy na Havaj. Na Maui sme nakoniec vybrali len kvetiny a zariaďovali doklady, aby bol obrad platný aj doma v Česku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika F. Frankova (@veruchick),

Vždy si túžila práve po takejto svadbe? Nebolo ti ľúto, že rodina a priatelia na nej chýbajú?

Áno, vždy som chcela malú svadbu, respektíve si ju užiť len vo dvojici a so všetkým, čo k tomu patrí a následne urobiť oslavu s rodinou a kamarátmi v Česku hneď, ako to bude možné. Myslím, že sme si to s manželom nádherne užili a budeme na tento deň skutočne spomínať celý život, i na našu svadobnú cestu, ktorá nás čaká, vzhľadom k súčasnej situácii až o pár mesiacov. 

Čo všetko si potrebovala zariadiť pred a po svadbe, aby bola platná? Stretla si sa s nejakými problémami, kedysi pochybovala, či tá námaha stojí za to a či to neurobiť predsa len inak?

Jediné, čo som potrebovala, je platný cestovný pas. Potom sme museli zájsť na úrad, vyplniť nejaké papiere, nájsť oddávajúceho, vyriešiť priezvisko... Po svadobnom obrade sme dostali od oddávajúceho papiere, ktorý sme museli zaniesť na úrad, kde ho overili a poslali na ambasádu do Oahu, tí ho následne poslali do Brna, kde našu svadbu uznajú. Celkový proces trvá takmer štyri mesiace.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika F. Frankova (@veruchick),

Mohlo by vás zaujímať: Krok za krokom k veľkému dňu: Čo všetko musíte stihnúť rok, 6 mesiacov, mesiac, 10 dní a tri dni pred svadbou?

Svadobné šaty sú pre mnohé ženy v tento deň najdôležitejšie. Bol to i tvoj prípad? Ako dlho si ich vyberala a boli voľbou číslo jeden?

Áno, boli pre mňa veľmi dôležité. Vyberala som ich dva mesiace. Mojou základnou podmienkou bolo, aby boli naozaj minimalistické, mali neobvyklý strih. Nakoniec som objavila dokonalú izraelskú značku FloraBridal a úplne sa zamilovala do svojich vysnívaných svadobných šiat. Jedinou pikantnosťou, resp. nevýhodou bolo, že pod ne nebolo možné vziať si spodnú bielizeň. Sú saténové, upravené a prispôsobené mojej postave tak, aby vynikla. Ale som z nich nadšená. Boli to moje vysnívané svadobné šaty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika F. Frankova (@veruchick),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika F. Frankova (@veruchick),

Je niečo, čo by si teraz, s odstupom pár týždňov, urobila predsa len inak?

Vôbec nič. Naopak, som veľmi rada, že všetko dopadlo tak,ako malo. Obrad bol nádherný a všetko, čo potom nasledovalo, bolo len spestrenie obradu...

Čo teba, ako nevestu, pri plánovaní svadby stresovalo najviac? Alebo si ten typ, ktorý sa nenechá vystresovať? Užívala si skôr plánovanie do posledných detailov?

Já nie som človek, ktorý by stresoval. Brala som to teda ako výzvu. Takže som si plánovanie užívala, do poslednej chvíle vyberala kvetiny a vďaka miestnym Havajčanom som si vybrala naozaj krásne kvety. Takže žiadny stres!

Neprehhliadnite: Aby sa na túto pozíciu dostali, musia byť špeciálne. Kylie Jenner má pre svoju dcéru až štyri opatrovateľky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika F. Frankova (@veruchick),

Mnohí tvoji followeri si všimli, že partnera na IG neukazuješ, teda nie jeho tvár. Je to na jeho želanie? 

No, je to taká moja pani Colombová... Nemá rád sociálne siete, ani žiadne nemá. Účet na Facebooku či na Instagrame by ste u neho márne hľadali, neuznáva takúto formu komunikácie. Ale rešpektuje, že ja som na nich aktívna a vďaka mojej práci vlastne aj musím byť. Podporuje ma a ja rešpektujem jeho želanie zostávať v anonymite. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika F. Frankova (@veruchick),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika F. Frankova (@veruchick),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika F. Frankova (@veruchick),

- Najčítanejšie -