Presunúť na hlavný obsah

Efektívny jedálniček Belly Hadid, vďaka ktorému sa neobmedzujete v jedle: Stojí na týchto troch pravidlách

Zahraničné celebrity

Ak milujete jedlo a nedokážete sa ho vzdať, no zároveň si chcete udržať krásnu figúru, inšpirujte sa tipmi ženy, ktorá má postavičku snov. Presne vie, ako na to.

Nie je všetko o genetike

Je mladá, krásna a mimoriadne úspešná. Obľúbená a sympatická topmodelka Bella Hadid presadzuje prirodzenosť a snaží sa ísť mladým babám príkladom v tom, že aj sexi postavu môžete mať bez zbytočného hladovania. Samozrejme bez pohybu to nepôjde. No ak ho implementujete do svojho života, budete si môcť pokojne dopriať pizzu, či zmrzlinu. Dobrý jedálniček je totiž základ všetkého. A to veru za vyskúšanie stojí, no nie? 

Samozrejme aj genetika zohráva svoju úlohu, no vo veľkej miere sme za to, ako vyzeráme zodpovední my sami. Naozaj je podstatné to, čo si na tanier dáme a najmä to, v akých časoch a množstvách si to doprajeme. "Pokojne si dám hranolky, pizzu, či cestoviny, len si strážim čas, v akom si ich položím na tanier," vyjadrila sa pre People. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bella(@bellahadid),

 

Mohlo by vás zaujímať: Ashley Graham nevyzerala po pôrode ultra štíhlo ako krásky z Instagramu: Kvôli tomuto jej to však vôbec nevadí

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bella (@bellahadid),

Tajomstvo úspechu

Dcéra modelky Yolandy Hadid a úspešného podnikateľa, architekta, prekvapila verejnosť aj svojimi vyjadreniami, že sa naozaj dlhú dobu a najmä v detstve nepovažovala vôbec ze peknú popri svojej sestre. Bella si roky pripadala ako také škaredé káčatko. Deti ju vraj v škole šikanovali a neustále počúvala, že je škarená. Sama si prešla drastickými diétami, no dnes vie, že k ničomu neviedli.

Je známa tým, že často hovorí, aby človek druhého neposudzoval podľa vzhľadu. Všetko sa však otočilo a dnes patrí táto kráska medzi vyhľadávané topmodelky. Uvedomuje si však, že o postavu sa streba starať a nič nie je zadarmo. Preto si potrpí najmä na jedálniček. Drží sa troch bodov, z ktorých neupúšťa.

1. Časovanie

Málokto z nás sa však zamýšľa nad tým, ktoré jedlá servírovať v akom čase. A to je chyba. 

  • Raňajky – náš organizmus je pripravený na dostatočnú dávku energie. Doprajte si, na čo máte chuť. Naozaj čokoľvek.
  • Obed – ideálne je, ak začnete polievkou a veľkou porciou zeleniny. Vyhýbajte sa ťažkým a vyprážaným jedlám. Najmä preto, lebo sa prejavia v podobe popoludňajšej únavy. 
  • Večera – stavte na ľahko stráviteľné jedlá typu - ryby, zeleninové šaláty, prípadne rizoto z hnedej ryže. 

2. Veľkosť porcií

Pokiaľ máte chuť na mäso, nemali by ste si servírovať kus väčší ako je vaša dlaň. Čo sa týka príloh a ako sú cestoviny, ryža, či zemiaky, ide o veľkosť dvoch dlaní. Ak to zhrnieme, denný príjem bielkovín by sa mal zmestiť do vašej dlane, cukrov by nemalo byť viac, ako je vaša päsť a tukov si doprajte za palec. 

3. Pitný režim

Je dokázané, že správny pitný režim pri chudnutí je jedným zo základných predpokladov účinnej redukcie váhy. Pitie vody môže naozaj telu pomôcť spáliť viac kalórií, tak na to určite nezbúdajte.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bella (@bellahadid),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bella(@bellahadid),

Čítajte tiež: Dvojnásobná mamička Candice sa vďaka tomuto dostala po pôrode späť do formy: Základom je počúvať svoje telo

- Najčítanejšie -