Presunúť na hlavný obsah

Aby sa na túto pozíciu dostali, musia byť špeciálne. Kylie Jenner má pre svoju dcéru až štyri opatrovateľky

Zahraničné celebrity

Najmladšia miliardárka na svete si uvedomuje, že riadiť miliónový biznis a starať sa o malé dieťa sa nie stále dá skĺbiť.

Aj keď najmladšia členka klanu Kardashian opisuje úlohu matky ako životné poslanie, nie je to tak. Hoc je totiž Kylie Jenner slobodnou mamičkou, na výchovu dvojročnej Stormi rozhodne nie je sama. Okrem svojich sestier má k dispozícii až štyri opatrovateľky - a to aj napriek tomu, že tvrdila, že sa o dcérku zvládne postarať úplne sama. 

Svoj názor zmenila po tom, ako sa tri dni po sebe nevyspala. Mladá podnikateľka, ktorá vedie miliardový biznis so svojou vlastnou kozmetičkou značkou, na to podľa vlastných slov nestačí. A keďže chce Kylie pre svoju dcérku len to najlepšie, opatrovateľky, ktoré prijala do svojej vily, museli prejsť prísnymi pravidlami a ešte prísnejším pohovorom.

Prečítajte si: Začínajú byť na smiech! Pätica najznámejších celebrít to výrazne preháňa s retušou a úpravami fotiek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my mini

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),

Miliardárka si napríklad vyslovene neželá, aby niekto vychádzal z jej dcérkou z domu. Malá Stormi sa však vo vile rozhodne nedusí - v dome sa nachádza obrovská kuchyňa, osem spálni, jedenásť kúpeľní a dokonca jedna veľkolepá divadelná miestnosť či wellness. Kylie sa nielenže snaží svoju dcéru uchrániť pred objektívmi bulvárnych fotografov, ale zároveň, ako sama priznala, je veľkou hepochondričkou. Malá Stormi svojim opatrovateľkám nikdy nevidí poriadne tvár - ďalšou povinnosťou je neustále nosiť rúško. Toto pravidlo platilo ešte dávno predtým, než sa objavil vo svete koronavírus. 

Všetky opatrovateľky taktiež musia byť vegánky, nakoľko sa na tejto báze stravuje aj Kylie. Vo svojom dome rozhodne nestrpí žiadne mäso a ak svojich zamestnancov prichytí s niečím nevegánskym - jedná sa o porušenie pracovnej zmluvy.

Mohlo by vás zaujímať: Najznámejšie sestry Kendall a Kylie Jenner sa nedelia len o značku oblečenia, ale aj o chlapov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

a love without limits

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),

Na to, aby sa však na túto pracovnú pozíciu dostali, musia spĺňať niekoľko kritérií. Medzi základné patrí dobré vzdelanie, hodiny skúseností, odporúčania či potrebné kurzy. Kylie si však kladie aj trochu nezvyčajné požiadavky ako napríklad vyzerať dobre, obliekať sa výlučne v kvalitných značkových veciach, ktoré spolupracujú s rodinou Kardashian a zároveň absolútna neviazanosť - pretože keď si miliardárka zmyslí, že ich potrebuje o tretej ráno, jednoducho musia prísť.

- Najčítanejšie -