Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie miesta na letnú svadbu: Kde si prídu na svoje nevesty, no aj všetci hostia?

Zábava

Ak chcete, aby vaša svadba bola skutočne magická, máme pre vás niekoľko tipov, ktoré práve daný atribút do bodky spĺňajú! Nechajte sa inšpirovať.

Svadba je dôležitým momentom v živote každého človeka. Jedným z prvotných rozhodnutí je správny výber miesta pre tento kúzelný deň. Ak túžite, aby bol váš deň magický a výnimočný, pozrite sa spolu s nami na miesta, kde to rozhodne stojí za to.

Zelený deň, Bošáca

Toto naozaj kúzelné miesto sa nachádza v nenápadnej malej dedinke, Bošáca. Celý priestor má mimoriadne príjemnú atmosféru vidieckej usadlosti. Originálny rustikálny nádych, nádherné záhrady,  malebné zákutia, spojenie s prírodou, dokonale vytvárajú symbiózu priestoru na krásny deň ”D”. Ak si chcete povedať ”ÁNO” pod holým nebom, behať po polnoci bosí po tráve, preferujete neformálnosť, tu ste správne. Naozaj ide o miesto, kde sa sny menia na skutočnosť. Nádherné a tak trochu netradičné zároveň. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Fraňová (@_zelenyden_),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Fraňová (@_zelenyden_),

Prečítajte si tiež: Jedna z najúspešnejších slovenských modeliek opäť boduje: Zatvárala show Victorie Beckham!

Art Hotel Kaštiel, Tomášov

Ak však preferujete skôr luxus a máte radi všetko tip - top a podľa protokolu, rozprávkový kaštieľ v Tomášove, patrí medzi najvyhľadávanejšie miesta na Slovensku. Celý je zariadený prvkami umenia Art Deco a sídli v zrekonštruovanej barokovej rezidencii len 16 km od hlavného mesta. Okrem prekrásneho anglického parku, kde môžete mať civilný obrad pod holým nebom, ponúka aj storočnú kaplnku Anjela Strážneho. Pokiaľ si potrpíte na detaily, lepšie miesto hádam nenájdete. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Pretty Photography (@myprettyphotography),

 

 

Neprehliadnite: Veľkolepý úspech pre Slovensko: Andrej Chamula sa stal víťazom na svetovom finále Elite Model Look v Paríži!

Svadba v Toskánsku

Keď vám nerobí problém vycestovať za svojím veľkým dňom ďalej, máme pre vás tip na miesto, ktoré je plné zázrakov. Malebné Toskánsko si vás získa na prvý pohľad. A azda nič romantickejšie si na svadobný deň vlastne ani nedokážeme predstaviť. Nádherné vinice, rustikálne usadlosti, čarovná príroda, to všetko tu nájdete na každom kroku. Dokonca vám váš najkrajší deň v živote, pomôže zorganizovať sympatická Slovenka, Zdenka Záhumenská, ktorá tu roky žije.

”V roku 2015 sa mi vnukla odvážna myšlienka ponúknuť našim hosťom čarovnú atmosféru, ktorá tu vládne, na zorganizovanie jedného z najdôležitejších momentov v živote každého z nás…svadobného dňa. Do dnešnej chvíle sa nám podarilo zorganizovať mnoho svadieb od tých symbolických v kruhu najbližších cez rustikálne v srdci krásnej prírody až po tie honosné s dlhým zoznamom pozvaných hostí, množstvom miniatúrnych detailov na niektorej z majestátnych kamenných usadlostí, ktoré nájdete pomedzi zvlnenú toskánsku krajinu.” Takže obavy hoďte za hlavu a vydajte sa na to najkrajšie dobrodružstvo, ktoré sa volá manželstvo. 

 

- Najčítanejšie -