Presunúť na hlavný obsah

Čo môžete čakať od partnera v roku 2020? Takto sa zmenia vaše vzájomné vzťahy podľa znamení zverokruhu

Sex a vzťahy

Čo myslíte, čo vás čaká v novom roku? Rozchod, nová láska, utuženie vzťahu, zmena, prekvapenie alebo iné? Záleží na tom, v akom znamení ste sa narodili...Tak pozorne čítajte.

S príchodom nového roka mnohých z nás zaujímajú aj horoskopy. To, ako sa nám bude dariť na poli vzťahov, nám môže prezradiť aj naše znamenie. Čo to vaše predpovedá v láske na budúci rok 2020? Pohne sa váš vzťah vpred, dozadu alebo sa začne nový? Podľa astrológa Kylea Thomasa, ktorého oslovil internetový portál bustle.com, to bude vyzerať takto... 

Baran 

Hneď začiatkom roka sa rozuzlenia otázky budúcnosti vzťahu budú zaoberať barani. Všetky vaše potreby, otázky aj pochybnosti vyústia do dôležitej voľby, či váš vzťah prežije alebo nemá zmysel v ňom pokračovať. Buď spolu s partnerom ostanete alebo sa rozídete a každý si pôjde vlastnou cestou. Nezabúdajte však na to, aby ste mali celkom ujasnené, čo chcete, pretože vaše slová budú brané veľmi vážne. 

Býk 

Býk sa v novom roku ocitne na vlastnej romantickej misii. Bude hľadať nové romantické výzvy, na ktorých zároveň objaví svoju vnútornú silu. Býkov osudový čas príde koncom júna, kedy by sa vám mohli skrížiť cesty s bývalou láskou. Buď začne táto láska písať nový milostný príbeh alebo vám pomôže ujasniť si cestu, po ktorej kráčate. Takže sa pripravte na množstvo prekvapení, náhodných stretnutí z minulosti, ktoré vám pomôžu ukázať vašu budúcnosť. 

Mohlo by vás zaujímať: Týmto si podľa hviezd ničíte vzťah: Vaše znamenie zverokruhu vám odpovie na to, prečo to nefunguje

Blíženec

Blíženec sa ocitne v roku 2020 v planéte Jupiter, ktorá ho vrhne do víru intimity. V preklade, ak ste vo vzťahu, budete potrebovať veľa pochopenia, pričom dospejete k záverom, či s partnerom ostať alebo odísť. Pravdepodobne sa budete chvíľu cítiť ako zaseknutí, ale v polovici roka vás čaká rozuzlenie a mnohé veci pochopíte aj vďaka viacerým udalostiam, ktoré sa vo vzťahu udejú. 

Rak

Pre raka bude rok 2020 jeden z najdôležitejších jeho života za posledných 10 rokov. V oblasti manželstva alebo partnerstva sa v budúcom roku 2020 vyplatí všetka vaša tvrdá práca na vzťahu. Dopíšete svoju povestnú poslednú kapitolu vo vašom milostnom živote. Mnoho z rakov čakajú preto veľkolepé plány ako napríklad aj svadba. Pracovať na svojom vzťahu konečne prinesie rakom vytúžený výsledok.

Lev

U levov sa prebudí ich milostný život v roku 2020 naplno. Čaká ich s partnerom alebo manželom v spálni množstvo dobrodružstva. Veľké vzťahové míľniky však prinesie leto. Mal by to byť pre nich aj rok plný plodnosti a romantiky. Vychutnajte si všetku zábavu, energiu, ak sa budete chcieť usadiť, urobte to. Rok 2020 vám praje. 

Panna

Panny by mali byť v oblasti vzťahov budúci rok veľmi šťastné a spokojné. Museli však na tento okamžik čakať skutočne dlho, preto si šťastný happyend aj zaslúžia. Ich vzťahy boli v minulosti vždy veľmi komplikované, tomu by však malo byť v roku 2020 koniec. Bude vás sprevádzať nádej, romantické prekvapenia, veci sa spomalia, ustália v tom najpozitívnejšom zmysle pre vás. Budete mať čas premýšľať nad svojím vzťahom a o tom, kto je pre vás skutočne vhodný. 

Čítajte tiež: Prístup, ktorým dostanete každého muža: Viete, čo zaberá na znamenie, v ktorom sa dotyčný narodil? 

Váhy

Veľmi vzrušujúca bude pre váhy najmä prvá polovica roka 2020. Nečakané odhalenia vo vzťahoch budú zase sprevádzať tú druhú polovicu roka. Svoj vzťah podrobíte dôkladnému skúmaniu, zistíte, či je dostatočne silný alebo ide len o romantickú pletku. Ak bude silný, budete prirodzene chcieť od neho viac, pohnúť sa dopredu. Treba byť vnímavý, aby ste urobili tú správnu voľbu, ktorú neoľutujete. 

Škorpión

Škorpióni môžu byť v budúcom roku ťahaní k ľuďom, partnerom, ktorí sú vzrušujúci, ktorí majú slobodného ducha, túžia po výstrednosti, chcú stretnúť revolucionára alebo génia. Možno práve preto, že sami sa tak budú cítiť. Nebojujte s tým, prijmite svojho aj iného slobodného ducha a zistite, kam vás to až môže zaviesť. Nebojte sa rozšíriť si obzory vo vzťahoch a dať šancu niekomu netradičnému, hoci možno pôjdete do risku. No ak to vyjde, budete šťastní, ak nie, dostanete cennú lekciu. Nehovoriac o tom, že sa veľmi rozšíri aj váš milostný život, čo tiež stojí za zmienku. 

Strelec

Pre strelcov bude rok 2020 rokom veľkej transformácie, premeny. Vo vzťahoch sa zrazu zmenia vaše priority, nároky na partnera. Budete prehodnocovať svoj vzťah a v druhej polovici roka si nakoniec uvedomíte, koho chcete mať po svojom boku. Niektoré z vás možno budú uvažovať nad tým, že sa vrátia k láske z minulosti. Možno práve to bola tá pravá, osudová osoba, s ktorou máte byť. Majte oči otvorené a nechajte sa prekvapiť. 

Kozorožec

Kozorožcov čaká v roku 2020 veľa pozitív, požehnaní, možno aj zázrakov v prenesenom zmysle slova. Všetko, čo ste od partnera doteraz chceli sa v budúcom roku stane skutočnosťou. Váš partner skutočne podnikne zmenu, ktorú oceníte. Pre iných môže priniesť tento rok aj novú lásku, zamilovanosť, vášnivosť. Prijmite ich do svojho života, aby ste konečne vo vzťahoch našli to, čo ste tak dlho aj hľadali. 

Neprehliadnite: Muž narodený v tomto znamení miluje slobodu: Manželstvo, či vzťah nechce hlavne kvôli tomuto...

Vodnár

Naopak, vodnár je ten, ktorý v oblasti vzťahov bude musieť rozviazať viacero uzlov, ktoré si okolo seba vytvoril počas dlhých rokov predtým. Rok 2020 by mohol byť pre neho tým, v ktorom sa mu podarí rozuzliť viaceré z nich a utriediť si vzťah, v ktorom sa zamotáva. Hoci prežije aj veľa smutných momentov, má to tak byť, aby ho doviedli k tým šťastným. A ten, ktorý doteraz nemal pri sebe vhodného partnera, sa môže začať tešiť, že konečne niekoho stretne. 

Ryby

Ak ste sa až doteraz milé ryby nevedeli svojmu partnerovi otvoriť, v roku 2020 to konečne dokážete. Vesmír vám bude naklonený, aby ste mali srdce otvorené a mohli tak prijímať všetko, čoho sa vám od partnera dostáva, plným priehrštím. Nemá zmysel proti tomu bojovať, Poddajte sa, otvorte sa a budete konečne plne šťastní. Rok 2020 bude pre vás prelomový vo vašich citoch a prejavovaní emócií partnerovi. Potešíte seba aj jeho.

 

- Najčítanejšie -