Presunúť na hlavný obsah

Viete, v akom poradí sa narodil váš muž? Zistite, aký bude váš spoločný vzťah, či manželstvo

Partnerský horoskop

To, ako vám to bude fungovať, či naopak nefungovať, môžete zistiť aj vďaka poradiu, v ktorom ste sa vy a váš partner narodili. Viete o sebe aj toto?

To, kedy a v akom poradí ste sa vo vašej rodine narodili, neovplyvňuje iba vašu povahu, kariéru, ale aj samotné vzťahy. Vďaka tomuto o sebe zistíte viac.

Mohlo by vás zaujímať: Žena narodená v tomto znamení má najmenej trpezlivosti zo všetkých: Vzťah s ňou je pre muža veľkou výzvou

Prvý a posledný v poradí

Ak ste v rodine najstaršia a váš partner najmladší, alebo naopak, máte šťastie. U vás funguje opačná príťažlivosť naplno. Dokážete sa skvele dopĺňať a každý z vás má to, čo ten druhý potrebuje. Kým je jeden z vás ten starostlivý a zodpovedný, druhý je uvoľnenejší a zábavný. Pokiaľ vaše odlišnosti správne skombinujete môžete vytvoriť naozaj ukážkový pár. Dajte si však pozor na prehnané pravidlá a neoberajte toho druhého o slobodu a možnosť rozhodnutia.

Dvaja prvorodení

Táto kombinácia je jednou z najnáročnejších práve kvôli tomu, že ste obaja veľmi dominantní a súťaživí jedinci. Napriek tomu môžete vedľa seba fungovať pokiaľ dodržíte isté pravidlá vo vašom vzťahu. Postavte to celé na rešpekte a láske, aby vám to vydržalo. Okrem toho je dobré, ak si svoju suťaživoť a dominantnosť uspokojíte mimo domu. Buď v práci, alebo vo svojom voľnom čase.

Prvorodený a jedináčik

Pokiaľ ste si našli partnera, s ktorým tvoríte podobnú dvojicu, držíme palce. Kým jedináčik si vyžaduje všetku pozornosť, starší partner stráca občas trpezlivosť. Vo vašom prípade ide o ojedinelý prípad, ktorý môže fungovať iba ak sa budete obaja veľmi snažiť.

Prvorodený a stredné dieťa

Ak ste sa práve vy, alebo váš partner narodili ako stredné dieťa v rodine, patríte medzi vyrovnaných a šťastných ľudí, ktorí vytvárajú vzťahy úplne bez problémov. Viete, ako vychádzať s ľuďmi a riešiť konflitky. Práve kvôli tomu viete vytvoriť vzťah s kýmkoľvek, len si dajte pozor, aby sa kompromis nezmenil na zneužívanie zo strany dominantného partnera.

Stredné a posledné dieťa

Vy sa viete navzájom skvele podporiť a tolerancia u vás nechýba. Vďaka vzájomnej podpore to bude fungovať.

Dve stredné deti

Hoci na prvý pohľad vyzeráte ako perfektná dvojica a obaja máte rovnaké zázemie, či povahu, na niektoré veci si dajte vo vzťahu pozor. Obaja si toho druhého vážite a chcete, aby uspel až tak veľmi, že nakoniec zabudnete na čokoľvek iné, dokonca aj na seba a svoje sny.

Inšpirujte sa: Začnite si so Škorpiónom: Toto vo vašom živote zmení k lepšiemu a tentokrát nepôjde len o sex

Stredné dieťa a jedináčik

Jedináčik má v tomto vzťahu výhodu v tom, že stredné dieťa je benevolentnejšie ako iné v poradí. Práve kvôli tomu dominantnejší jedináčik dosiahne čo chce a bude mať po svojom boku milovaného partnera. Nezneužívajte svojho partnera, ale o všetkom diskutujte a naučte sa robiť kompromis.

Dvaja najmladší

Najmladšie deti v rodine vytvárajú neskôr najkreatívnejšie a najzaujímavejšie vzťahy. Napriek tomu aj vy dvaja musíte na jednej veci zapracovať. Keďže ste obaja ľahkomyselnejší, môže sa stať, že zabudnete na povinnosti a z vášho života bude jeden veľký chaos. Stačí však, ak sa ku veciam postavíte zodpovednejšie.

Posledný v poradí a jedináčik

Jedináčik má v tomto vzťahu väčšie slovo hlavne kvôli svojej organizovanosti a schopnosti riešiť problém vtedy, keď nastane. Posledný v poradí zas prinesie do vzťahu zábavu a dobrodružstvo.

Dvaja jedináčikovia

Dvaja jedináčikovia sú ďalšou zo zložitých kombinácií. Najzložitejšie je pre vás vedieť sa vcítiť do toho druhého, preto u vás často vznikajú nezmyselné konflikty a nedorozumenia. Okrem toho sa neviete navzájom zosúladiť a akceptovať požiadavky toho druhého. Vy dvaja sa musíte jednoducho snažiť o niečo viac. 

Prečítajte si aj: Jedna jediná veta povie o vás všetko: Zistite o sebe viac pomocou originálnej charakteristiky znamení

V akom poradí sa narodil váš muž?

spolu hlasovalo 392 ľudí

prvý
136
posledný
127